84 m2 Birleşimli, İki Katlı, Çatılı, Balkonlu Sandviç Panel Konteyner Ev – EV146

84 m2 Birleşimli, İki Katlı, Çatılı, Balkonlu Sandviç Panel Konteyner Ev – EV146

84 m2 alana sahip, duvarları sandviç panel, üstü beşik çatılı, 4 yatak odalı, 1 oturma odası, 1 mutfak odası ve 1 ardiye odasına sahip, balkonlu, iki katlı konteyner ev.

Karşılaştır

Bu ürünü paylaşın

Açıklama

84 m2 alana sahip, duvarları sandviç panel, üstü beşik çatılı, 4 yatak odalı, 1 oturma odası, 1 mutfak odası ve 1 ardiye odasına sahip, balkonlu, iki katlı konteyner ev. 10 kişilik bir ailenin rahatlıkla yaşayabileceği alanı sizlere sunmaktadır. Birleşimli konteyner ev satın almak için Yuvam Konteyner’i arayın. Kocaeli, Gebze fabrikamızda imal ettiğimiz ev konteyneri ürünlerimizle Türkiye’nin tüm şehirlerine satışımız mevcuttur.

İki katlı konteyner evimizin alt katın girişinde oturma odası, mutfak odası ve çalışma odası yada ardiye olarak kullanacağınız bölüm yer almaktadır. Ayrıca içerisinde WC ve Duş olan ve çamaşır makinasını koyabileceğiniz alana sahip banyosu mevcuttur. Üst kata çıkış döner merdiven ile olmaktadır ve üst katta 2 adet ebeveyn ve 2 adet çocuk yatak odası mevcuttur. Ebeveyn odasının bir tanesinde balkon mevcuttur. Ev üzeri beşik çatı ile kaplıdır.

Ek bilgi

Ağırlık 84 lbs
Boyutlar 600 × 1400 × 260 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “84 m2 Birleşimli, İki Katlı, Çatılı, Balkonlu Sandviç Panel Konteyner Ev – EV146”

Open chat
1
Müşteri hizmetleri ile sohbeti başlatmak için aşağıdaki whatsapp butonuna iki kere dokunun.