web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

84 m2 Birleşimli, İki Katlı, Çatılı, Balkonlu Sandviç Panel Konteyner Ev – EV146

84 m2 alana sahip, duvarları sandviç panel, üstü beşik çatılı, 4 yatak odalı, 1 oturma odası, 1 mutfak odası ve 1 ardiye odasına sahip, balkonlu, iki katlı konteyner ev.

84 m2 alana sahip, duvarları sandviç panel, üstü beşik çatılı, 4 yatak odalı, 1 oturma odası, 1 mutfak odası ve 1 ardiye odasına sahip, balkonlu, iki katlı konteyner ev. 10 kişilik bir ailenin rahatlıkla yaşayabileceği alanı sizlere sunmaktadır. Birleşimli konteyner ev satın almak için Yuvam Konteyner’i arayın. Kocaeli, Gebze fabrikamızda imal ettiğimiz ev konteyneri ürünlerimizle Türkiye’nin tüm şehirlerine satışımız mevcuttur.

İki katlı konteyner evimizin alt katın girişinde oturma odası, mutfak odası ve çalışma odası yada ardiye olarak kullanacağınız bölüm yer almaktadır. Ayrıca içerisinde WC ve Duş olan ve çamaşır makinasını koyabileceğiniz alana sahip banyosu mevcuttur. Üst kata çıkış döner merdiven ile olmaktadır ve üst katta 2 adet ebeveyn ve 2 adet çocuk yatak odası mevcuttur. Ebeveyn odasının bir tanesinde balkon mevcuttur. Ev üzeri beşik çatı ile kaplıdır.

Ek bilgi

Ağırlık 84 lbs
Boyutlar 600 × 1400 × 260 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Benzer Konteyner Modelleri

Ürün Fiyat Talep Formu