web analytics
Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
Adres: Balçık Mah, Organize Cad, No: 24, Gebze, Kocaeli

Yuvam Konteyner ürettiği konteynerler uluslararası ISO kalite belgelerine göre üretim yapmaktadır. Başta atık konteynerler olmak üzere standart yaşam konteynerleri ve yük konteynerlerini uluslarası standartlara ve kaliteye göre üretmektedir. Atık ve Yük konteynerlerde ise üretim kalitelerindeki bazı standartlar hayati öneme sahiptir. Bu standartlara göre üretilmeyen Atık Konteynerler ve Yük Konteynerler kullanılmaları esnasında büyük tehlike oluşturmaktadır.

Atık Konteyner Kalite Belgeleri Nedir?

Atık konteynerler adından da anlaşılacağı gibi insanlar ve çevre için tehlike oluşturan atıkların yeterlilik gerektiren şartlarda depolanması için kullanılan konteyner türleridir. Depolanan atıklar arasında başta yanıcı ve patlayıcı maddelerin olmasının yanı sıra kimyasal sıvı atıklar ile tıbbi atıklarda yer almaktadır. Bu atıklar sıradan konteynerler içerisinde depolanması ile açık alanda bırakılmasının arasında neredeyse hiçbir fark yoktur. Bu yüzden atıklar dikkatlice ve yeterli şartları taşıyan, amacına uygun üretilmiş konteynerlerde saklanmalıdır.

Her atık türünün kendine özel şartlarda muhafaza edilmesi gerekmektedir. Örneğin Tıbbi bir attığın çevreden bağlantısı kesilmiş, sızdırmaz özellikte üretilmiş konteynerde depolanması şarttır. Kimyasal Atıklara örnek vermek gerekirse genellikle patlama riski taşıyan çok ciddi yanıcı maddelerdir, bu tür atıkları ise yanmaya karşı dirençli malzemelerden üretilmiş ve otomatik koruma ile olası yangınları söndürme yeteneklerine sahip özelliklerde üretilmiş atık konteynerlerde muhafaza edilmelidir.

Yuvam Konteyner, Kimyasal Atık, Tıbbi Atık, Tehlikeli Atık, Yağ Atıkları, Akü ve Pil Atıklar, Kontamine Atıklar, Aerosol Gaz Atıklar ve Kontamine Atıklar türde tüm atıklara özel, bu atıkların muhafaza edilmesi şartlarını birebir yerine getiren belgeler ve yeterlilik sertifikaları ile üretim yapmaktadır.

Atık Konteyner üretimi için gerekli yeterlilik belgelerimizi ve sertifikalarımızı aşağıdaki galeride görebilirsiniz.

Yük Konteyner Kalite Belgeleri Nedir?

Yük Konteynerler uluslarası gemi, tren ve tır ile ürün taşımacılığının vazgeçilmez araçlarıdır. Yük konteynerlerinin en büyük özelliği ise tonlarca yük altında sağlam ve dayanıklı olmalarıdır. Yük konteynerleri ebatlarına göre 25 tondan 60 tona kadar yükleri içlerinde ve üzerlerinde taşıyabilmektedirler. Ayrıca üretim kaliteleri sayesinde gemilerde taşınırken 16 kata kadar üst üste istiflenme sağlamlığına sahiptirler.

Yük konteynerlerinin diğer bir özellikleri ise 4 saate kadar suyun içinde batmama özelliğine sahip olmalarıdır. Yani içerisinde tonlarca yük varken olası bir gemiden denize düşme durumlarında konteynerin denizin dibini boylamadan 4 saat su üstünde durabilecek seviyede sızdırmazdırlar.

Bu zorlu şartları ancak gerekli üretim tecrübesi ve kalitesine sahip, firmamız gibi uluslaraarası kalite belgelerine sahip firmalar üretebilemekdir.

Yuvam Konteyner Uluslararası Kalite Belgeleri

Yuvam Konteynerin sahip olduğu uluslarası kalite belgelerini aşağıda görebilirsiniz.

Product Enquiry

Bu ürün hakkında güncel fiyat bilgisi almak için yada kendi projenize özel farklı ölçü ve tasarımları hakkında daha detalı bilgi almak için aşağıdaki formunu doldurunuz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede fiyat teklifini hazırlayıp gönderecekler.