web analytics
Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
Adres: Balçık Mah, Organize Cad, No: 24, Gebze, Kocaeli

40 FT Soğuk Oda Yük Konteyneri, ISO Reefer Container, Sıfır – ISO121

Sıfır 40 ft soğuk Oda (reefer container) yük koteynerleri özellikle bozulmaya müsait, soğukta muhafaza edilmesi gereken gıda, ilaç gibi ürünleri taşımakta çok uygundur.

Sıfır 40 ft soğuk Oda (reefer container) yük koteynerleri özellikle bozulmaya müsait, soğukta muhafaza edilmesi gereken gıda, ilaç gibi ürünleri taşımakta çok uygundur. Soğuk oda konteynerler de içerisindeki soğuk havayı muhafaza edecek iç kaplaması ve sürekli istenilen soğuklukta kalmasını sağlayan klima soğutma sistemi ile uzak mesafelere ürünlerinizin günlerce bozulmamasını sağlayarak taşımanızı sağlar.

ISO yük taşıma konteynerleri üretim konusunda uluslararası standardı yakalayan bunu da taşımacılığa en iyi şekilde yansıtan 40 Soğuk oda konteyner, gerçekten son derece ideal bir taşıma sistemi olarak kendini gösteriyor. Uzun, geniş hacimli ve dayanıklı bir sistem, elbette ki deniz taşımacılığında güvenli unsurlardan biri olacak. Standart iso konteynerlerin sığmadığı yüksekliklerdeki ürünler için open top konteynerler öne çıkıyor. Profesyonel olarak lojistik üzerine çalışan firmaların, 40 Soğuk oda konteyner kullanımına azami derecede özen gösterdiğini bilmekteyiz. Tüm dünya genelinde standartlara uymak, taşımacılık nakil ve ulaşım konusunda gerçekten önemli avantajlar sağlayacak. Üst düzey bir teknolojiye sahip olan bunu da üstlendiği bütün görevler de başarıyla ortaya koyan lojistik sektörü, 40 Soğuk oda konteyner gibi en kaliteli malzeme kullanımına ağırlık vermeye devam ediyor. Dayanıklı metali sertleştirilmiş alüminyum ve titanyum katkılı seçenekler, elbette ki daha güvenli ve garantili bir yapıyı temsil ediyor.

Soğuk Oda ISO koneyner ölçüleri:
Platform konteynerlerin özel ölçüleri ve kapasitesi konteyner imalatçısına, konteyner yaşına ve konteyner sahibine göre değişkenlik gösterebilir. Aşağıda listelenmiş özellikler temsilidir.

NOT:

  • İç ölçüler ve ağırlıklar üretici ve taşıyıcı firmaların kritallerine göre farklılık gösterebilir. Yukarıda belirtilen konteyner ölçüleri sadece anahatları ile belirtilmiştir. Yükleyici bu ölçülerin tolerans paylarını mutlaka dikkate almalıdır.
  • Ağırlık ile ilgili sınırlamalar taşıma organizasyonunun tüm süreci dikkate alınarak değerlendirilmelidir. Ayrıca kara ve demiryolu taşımacılığı için ulusal kanun ve kurallar, liman ya da terminallerdeki vinçlerin taşıma kapasiteleri diğer faktörler konteynerin olası doluluk durumunu değiştirebilir.

ISO Container Ebatları, Tech Specs

İÇ BOYUTLAR
UZUNLUK METRE: 11.48 m FEET: 37’8″
GENİŞLİK METRE: 2.26 m FEET: 7’5″
YÜKSEKLİK METRE: 2.18 m FEET: 7’2″
KAPI AÇILIMI
GENİŞLİK METRE: 2.26 m FEET: 7’5″
YÜKSEKLİK METRE: 2.13 m FEET: 7’0″
AĞIRLIK
AZAMİ KAPASİTE KG: 25,526 kg LIBRE: 56,276 Libre
KONTEYNER DARASI KG: 4,889 kg LIBRE: 10,780 Libre
AZAMİ BÜRÜT AĞIRLIK KG: 32,50 kg LIBRE: 70,548 Libre
HACİM
AZAMİ KAPASİTE m3: 57.76 m³ FEET: 2,040 feet

Ek bilgi

Ağırlık 28,8 lbs
Boyutlar 240 × 1200 × 2400 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Benzer Konteyner Modelleri

Product Enquiry