web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

10 FT Depo Yük Konteyneri, ISO Container, İkinciel – ISO128

İkinciel 10 FT depo yük konteynerleri günümüz depolama ihtiyaçlarına en güvenli yanıt veren ürünlerdir. Korunmaya muhtaç ürünlerinizi ya da malzemelerinizi depolayacağınız, korumaya alacağınız, dilediğiniz yere naliyesini yapabileceğiniz ürün çözümlerin de 10 ft iso konteyner tam size göre.

İkinciel 10 FT depo yük konteynerleri günümüz depolama ihtiyaçlarına en güvenli yanıt veren ürünlerdir. Korunmaya muhtaç ürünlerinizi ya da malzemelerinizi depolayacağınız, korumaya alacağınız, dilediğiniz yere naliyesini yapabileceğiniz ürün çözümlerin de 10 ft iso konteyner tam size göre. Sağlam şasesi ve duvar sacları sayesin de oluşabilecek çoğu dış tehdit ve şiddetli darbelere dayanıklı durumdadır. Ayrıca boyutunun çok büyük olmaması sebebiyle ufak Forkliftler ile bile yükleme yapılabilmektedir ve kamyonet gibi ufak araçlara da kolayca yüklemesi yapılabilmektedir. Böylece Türkiye’nin ya da dünyanın her yerine 10 Ft depo yük konteynerlerinizi uygun fiyatla sevk edebilirsiniz. Konteynercim.com sizlerin 10 FT depo yük konteyneri ihtiyaçlarınıza kolayca yanıt vermektedir.

NOT: İkinciel iso container ürünlerinin dış ve iç durumları anlık stoklara göre değişmektedir. Ürünlerin tasarım ve temizlik durumları değişkenlik göstermektedir. Stokta o an olan ürünler sıraya konulmakta ve her gelen sipariş sıradaki bir sonraki üründen verilmektedir. İsteğe göre ürün seçimi yapılmamaktadır.

NOT:

  • İç ölçüler ve ağırlıklar üretici ve taşıyıcı firmaların kritallerine göre farklılık gösterebilir. Yukarıda belirtilen konteyner ölçüleri sadece anahatları ile belirtilmiştir. Yükleyici bu ölçülerin tolerans paylarını mutlaka dikkate almalıdır.
  • Ağırlık ile ilgili sınırlamalar taşıma organizasyonunun tüm süreci dikkate alınarak değerlendirilmelidir. Ayrıca kara ve demiryolu taşımacılığı için ulusal kanun ve kurallar, liman ya da terminallerdeki vinçlerin taşıma kapasiteleri diğer faktörler konteynerin olası doluluk durumunu değiştirebilir.

Ek bilgi

Ağırlık 5,76 lbs
Boyutlar 240 × 240 × 240 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Benzer Konteyner Modelleri

Ürün Fiyat Talep Formu