web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

40 FT Standart Yük Konteyneri, ISO Container, İkinciel – ISO112

İkinciel ISO yük taşıma konteynerleri üretim konusunda uluslararası standardı yakalayan bunu da taşımacılığa en iyi şekilde yansıtan 40 FT DC konteyner, gerçekten son derece ideal bir taşıma sistemi olarak kendini gösteriyor.

İkinciel ISO yük taşıma konteynerleri üretim konusunda uluslararası standardı yakalayan bunu da taşımacılığa en iyi şekilde yansıtan 40 FT DC konteyner, gerçekten son derece ideal bir taşıma sistemi olarak kendini gösteriyor. Uzun, geniş hacimli ve dayanıklı bir sistem, elbette ki deniz taşımacılığında güvenli unsurlardan biri olacak. Fırtınalar, yağmur, kar ve diğer olumsuzluklar düşünüldüğü zaman, yalıtım konusunun önemi kendiliğinden ön plana çıkıyor. Profesyonel olarak lojistik üzerine çalışan firmaların, 40 FT konteyner kullanımına azami derecede özen gösterdiğini bilmekteyiz. Tüm dünya genelinde standartlara uymak, taşımacılık nakil ve ulaşım konusunda gerçekten önemli avantajlar sağlayacak. Üst düzey bir teknolojiye sahip olan bunu da üstlendiği bütün görevler de başarıyla ortaya koyan lojistik sektörü, 40 FT konteyner gibi en kaliteli malzeme kullanımına ağırlık vermeye devam ediyor. Dayanıklı metali sertleştirilmiş alüminyum ve titanyum katkılı seçenekler, elbette ki daha güvenli ve garantili bir yapıyı temsil ediyor.

NOT: İkinciel iso container ürünlerinin dış ve iç durumları anlık stoklara göre değişmektedir. Ürünlerin tasarım ve temizlik durumları değişkenlik göstermektedir. Stokta o an olan ürünler sıraya konulmakta ve her gelen sipariş sıradaki bir sonraki üründen verilmektedir. İsteğe göre ürün seçimi yapılmamaktadır.

NOT:

  • İç ölçüler ve ağırlıklar üretici ve taşıyıcı firmaların kritallerine göre farklılık gösterebilir. Yukarıda belirtilen konteyner ölçüleri sadece anahatları ile belirtilmiştir. Yükleyici bu ölçülerin tolerans paylarını mutlaka dikkate almalıdır.
  • Ağırlık ile ilgili sınırlamalar taşıma organizasyonunun tüm süreci dikkate alınarak değerlendirilmelidir. Ayrıca kara ve demiryolu taşımacılığı için ulusal kanun ve kurallar, liman ya da terminallerdeki vinçlerin taşıma kapasiteleri diğer faktörler konteynerin olası doluluk durumunu değiştirebilir.

ISO Container Ebatları, Tech Specs

İÇ BOYUTLAR
UZUNLUK METRE: 11.48m FEET: 37’8″
GENİŞLİK METRE: 2.26m FEET: 7’5″
YÜKSEKLİK METRE: 2.18m FEET: 7’2″
KAPI AÇILIMI
GENİŞLİK METRE: 2.26m FEET: 7’5″
YÜKSEKLİK METRE: 2.13m FEET: 7’0″
ÇATI AÇILIMI
UZUNLUK
GENİŞLİK
AĞIRLIK
AZAMİ KAPASİTE KG: 25,526 kg LIBRE: 56,276 Libre
KONTEYNER DARASI KG: 4,889 kg LIBRE: 10,780 Libre
AZAMİ BÜRÜT AĞIRLIK KG: 32,50 kg LIBRE: 70,548 Libre
HACİM
AZAMİ KAPASİTE m3: 57.76 m³ FEET: 2,040 feet

Ek bilgi

Ağırlık 28,8 lbs
Boyutlar 240 × 1200 × 240 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Benzer Konteyner Modelleri

Ürün Fiyat Talep Formu