web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Özel Tasarım Ofis Konteynerleri

Yuvam Konteyner, yılların üretim kabiliyeti, tasarım yeteneği ve usta personelleriyle sizlerin ihtiyaçlarınıza cevap veren ve göze hoş gelen, müşterilerinizin beğenisini kazanacak ofis konteynerler imal etmektedir.

Dış ve iç tasarımında lüks gösteren betopan yüzeylerin yanı sıra dışına ve içine ekstra güzellik katan ahşap işlemeler, pencere detaylarını, alüminyum pencere doğramaları gibi ek detaylar ile oldukça hoş sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. İç aydınlatmasında bol ışık sunan aydınlatma sistemlerinin yanı sıra geniş pencere ölçüleri ile ferah bir çalışma ortamına sahip olmaktasınız. Beton panelleri alçıpanla eş görünüme sahip olmasına karşın betonun plaka haline getirilmiş olması sebebiyle sağlam bir duvar kaplamasına sahip olmaktasınız. Betopan duvarlara klima, dolap gibi eşyalar kolayca monte edilebilecek sağlamlıktadır.

Ofis iç yerleişiminde yekpare tek çalışma odasının yanı sıra isteğiniz doğrultusunda oda bölmesi, wc bölmesi veya mutfak bölmesi gibi ek kullanım alanları eklenebilmektedir. Türkiye’nin her yerinden sipariş verebileceğiniz özel tasarım ofis konteyneri satın almak için bizlerle iletişime geçiniz.

Fumigasyon’a Uygun Yük Konteyner

Gıda sektöründe ürün sevkiyatında Zirai karantina yönetmeliğine göre yasal olarak fumigasyon uygulama yapılarak taşınma zorunluluğu vardır. Bitki, bitkisel ürün, bitkisel sanayi ve orman ürünlerinde bulundukları veya yetiştikleri ortamlarda ve boş binalarda bulunan zararlı organizmaların herhangi bir biyolojik dönemine karşı gaz halinde etkili olan katı, sıvı veya gaz formundaki pestisitlerin kullanılmasıyla yapılan imha işlemi ile ürünlerinizi Türkiye ve Dünya üzerindeki herhangi bir noktaya güvenle sevk edebilirsiniz.

Yeni Yük Konteynerlerinde Fumigasyon

Fumigasyon yapmaya uygun yük konteynerler sızdırma yapmaması gereklidir. Sıfır yük konteynerler fumigasyon yapmak için tüm şartları eksiksiz taşımaktadır. Yük konteynerler 50 yıllık ortalama kullanım ömrüne sahiptirler. Fumigasyonun eksiksiz ve sürekli yapılabilmesi için ISO standartlarına sahip kapı ve köşe özel contalarının 2 yıl aralıklarla değiştirilmesi gerekliliği vardır. Yeni yük konteynerleri kapıları kapalı vaziyette suya düşmesi durumunda 4 saat içerisine su almadan su üzerinde durabilme özelliğine sahiptir. Fakat nakliye esnasında bir çok farklı lokasyonda zorlu hava şartlarına maruz kalan konteynerin kapı contaları özelliğini kaybetmektedir. Bu sebeple 2 yılda bir bakımı yapılarak bu özelliği devam ettirmesi sağlanmaktadır.

Yeni yük konteynerler sızdırmaz özelliğe sahiptir fakat halihazırda içi çıplak olarak satılmaktadır. içerisindeki ısının dengede olmasının şart olduğu durumlarda içerisine sandviç panel ısı yalıtım yapılması gerekmektedir. Ama ısı dengesinin fazla gerekli olmadığı durumlarda ise yalıtımsız olarak, olduğu haliyle kullanabilirsiniz.

2. El Yük Konteynerlerinde Fumigasyon

Fumigasyon tabletlerinden çıkan gaz konteyner içerisindeki yer noktaya eşit olarak dağılmaktadır. Bu özelliği ile haşereler ve larvalar imha edilmektedir. 2.el yük konteynerleri ortalama 12 yıl ve üzeri yaşa sahip konteynerlerden oluşmaktadır. Bu süre zarfında sürekli zorlu şartlarda kullanılan yük konteynerlerinde doğal olarak ufak tefek, küçük delikler oluşmaktadır. Bu kaçınılmaz bir sonuçtur ve bu deformasyonu görmemiş 2.el yük konteyneri bulmaya çalışmak biraz hayal olmaktadır. Bu sebeple ya YENİ yük konteyner satın alarak sorunsuz biçimde ilk kullanıcısı olarak kullanmanız gerekmektedir. Yada firmamızda sandviç panel iç yalıtım kaplaması yaparak 2.el konteynerinizi fumigasyon yapmaya uygun hale getireceksiniz.

Fumigasyon’a Uygun Yük Konteyner Satın Almak

Fumigasyon şartlarınızı netleştirdikten sonra, bu şartlar doğrultusunda 20ft, 40ft YENİ yada 2. EL yük konteyner satın almak için firmamız arayınız yada iletişim sayfamızdan eposta gönderiniz.

Gebze Atık Konteyner Üretimi

Ülkemizin sanayi imalatı sektörünün üretim üssü olan Kocaeli şehridir. Kocaeli şehrinde ise en önemli üretim üssü Gebze ilçesidir. Bir çok farklı sektörde imalat yapan firmaların barındığı Gebze’de İMES sanayi sitesi, plastikçiler sanayi sitesi, Geri dönüşümcüler sanayi sitesi, Gebze organize sanayi sitesi, Güzeller sanayi sitesi, Dilovası organize sanayi sitesi, TOSB sanayi sitesi, Gepkim kimyacılar sanayi sitesi gibi büyük üretim üslerine sahiptir. Aynı zamanda sanayi siteleri dışında yer alan Türkiye’nin en büyük 500 üreticisi arasında yer alan bir çok firma Gebze ve çevresinde yer almaktadır.

SERTİFİKALI ATIK KONTEYNER İMALATI

Gebze, Çayırova, Dilovası fabrikalarda yapılan üretimlerde ortaya kimyasal atık, tehlikeli atık, akü, pil, batarya atık, atık yağ, ambalaj atık, boya ve tiner atıkları gibi ağır sanayi ürünlerinin yanı sıra sağlık sektöründe oluşan tıbbi atık, genel alanlara hitap eden evsel atık ürünleri ortaya çıkmaktadır. Bu atıkların fabrika bünyesinde barındırılması için katı yasal kurallar vardır. Bu kurallar çerçevesinde atıkların muhafazası için atık konteynerleri kullanılması bir zorunluluktur. Yuvam Konteyner Gebze ve çevresindeki ilçelerde tek yetkili atık konteyner üreticisi olmasının yanı sıra Türkiye’nin bayilerine de ürettiği atık konteynerler ile birlikte en büyük atık konteyner imalatçısıdır. Sertifikalı olarak imal ettiğimiz atık konteyner türlerinde teknik şartnamenize %100 uyumlu olarak yüksek kalitede imalatı yapılmaktadır.

YUVAM ATIK KONTEYNER ÖZELLİKLERİ

Yuvam Atık konteynerleri teknik şartnamenize göre şekillendirilebilir biçimde imal edilmektedir. Yanmaz atık konteyner taleplerinize özel yalıtımsız ürünlerimiz ile ekonomik çözüm, A1 sertifikalı duvar kaplama çözümlerimiz ilede yalıtımlı kaliteli çözümler sunmaktayız. Tıbbi atıkların muhafazasında zeminde sızdırmaz epoksi kaplama ile yalıtılmasının yanı sıra exproof klima ile istediğiniz hava sıcaklığında sabitlemekteyiz. Patlayıcı ve yanıcı kimyasal atıklara özel imal ettiğimiz full otomatik sistemli atık muhafaza konteynerlerimiz ile riskli atıklar güvenli hale gelmektedir.

GARANTİ BELGELİ ATIK KONTEYNERLER

Firmamızın imalat kalitesinin bir belgesi olan garanti belgesine sahip tek atık konteyner firması olmanın gururunu sizlerle paylaşıyoruz. Ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 2 yıl yerinde garanti kapsamındadır. Servis ekiplerimiz Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir.

En Güzel Konteyner Ev Modelleri

Konteynerden ev yapıları çok popüler olmaya başlıyor. Her gün farklı bir tasarımda konteynerden yapılmış evler göre bilmekteyiz. Günümüzde modern düşünen insanların başlıca seçtiğini görmek size şaşırtıcı gelmesin. Standart tip konteyner evler çokça görülmektedir fakat bu standart konteynerler sizi yanıltmasın. Çünkü genelde sadece ihtiyacı karşılamak için standart tip konteynerler yapılmaktadır. Oysaki Yuvam Konteyner standardın dışına çıkarak birbirinden güzel konteyner ev tasarımları yaparak üretmeyi sevmektedir.

Konteyner Ev Tasarımlarının Sınırı Ne Kadardır?

Konteynerler modüler yapılar olmaktadır. Modüler olması ona sınır biçilmemesini sağlamaktadır. Konteyner yapıları sadece karayollarında taşıma standartları kısmen sınırlar. Sebebi ise yol genişliğine bağlı belli bir ebata kadar taşınabilmesi. Fakat konteynerin modüler olması bu sorunuda ortadan kaldırıyor. Parça bölümler halinde fabrikada üretilen konteyner bölümleri, kurulacağı yerlere taşınmaktadır. Yerinde bu parçalar birleştirilerek konteyner yapıya son şekli verilip kullanılmaya hazır hale gelmektedir. Eğer ekstra bir çatı ihtiyacınız varsa, çatı bileşenleri de fabrikamızda bölümler halinde imal edilip, montaj esnasında komple kurulumu yapılmaktadır.

Konteyner yapılar bölümleri yan yana birleştirilerek yüzlerce metre uzunluğunda yapılabilmektedir. Yükseklik olarak genellikle 3 kata kadar yapılmasına karşın istenirse çok daha fazla kat olarak yapılabilmektedir.

En Çok Tercih Edilen Konteyner Ebatları Nelerdir?

Konteyner evlerde tasarım esnekliği ile bir sınır olmamasına karşın standarta oturmuş çok tercih edilen 2 ebat mevcuttur.

Eğer 1-3 kişinin barınacağı bir konteyner ev alınmak isteniyorsa genellikle 3x7m ebatındaki 21 m2’lik modeller çokça tercih edilmektedir. 4 kişi ve üzeri kişi barınacaksa en çok tercih edilen konteyner ebatı 2 adet 3x7m birleşiminden oluşan 42m2’li modeller öne çıkmaktadır.

Konteyner Evlerin Ömrü Ne Kadardır?

Konteynerler büyük oradan metal aksamlardan oluşmaktadır. Metal aksamların aralıklarla bakımı yapıldığında size uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. Normal şartlarda kullanılan bir konteyner evin ortalama ömrü 20-40 yıl arasındadır. Konteyner ömrünü uzun tutan en önemli noktası zemin bölümünden suya fazla temas etmemesidir. Eğer ufak bir miktar yükseltme yaparak konteynerinizi kullanırsanız uzun yıllar kullanım imkanına sahip olursunuz. Ayrıca bir diğer önemli noktası ise boya bakımıdır. Boyaların doğası gereği sıcak ve soğuk havalara maruz kaldıkça işlevini yitirmeye başlamaktadır. Ortalama 3 yılda bir dilerseniz siz, dilerseniz konteyner tamiri firması aracılığı ile konteynerinizin boyasını yenilemek evinizin ömrünü fazlasıyla uzatacaktır.

En Beğenilen Konteyner Ev Modelleri

Müşterilerimizin tercih ettiği sıralamaya ve güzel tasarımlara göre oluşturduğumuz en güzel konteyner ev tasarımlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Ayrıca tüm konteyner ev modellerimizi incelemek için katalog sayfamızıda ziyaret edebilirsiniz. https://www.konteynercim.com/kategori/konteyner-ev

Sipariş için müşteri hizmetlerimizi arayınız yada iletişim sayfasından hangi ürünü beğendiğinizi belirterek fiyat isteyiniz. Türkiye’nin tüm şehirlerine yerinde kurulum hizmeti verilmektedir. Nakliye ücretleri ve yerinde kurulum ücreti müşterilerimize aittir.

Konteyner Hizmetlerimiz Nelerdir?

Konteynerler barınma ve üretme alanında vazgeçilmez modüler yapı teknolojileridir. Konteyner ile bir çok ihtiyaca göre taşınabilir binalar yapılabilinmektedir. Ofiste, evde, fabrikada, bağ, bahçede, şehir meydanı yapıların kısaca aklınıza gelebilecek her inşaat yapı ihtiyacın konteyner kullanılmaktadır. Konteyner ayrıca yük taşımacılığının tek tercihi noktasındadır.

Fiyat avantajı, hızlı temini, hızlı bakımı, istenilen yere taşınabilmesi ve dilediğiniz noktaya yer değiştirebilmesi diğer yapılarda olmayan özellikleridir. Konteynerlerin imkanlarını veremeyen alanlarda da en başlıca çözümler yine konteyner yapılarıdır. Konteynerlerin temininde ve kullanım alanında hizmet almanız için konteyner imalat firmalarından çözüm bulmaktasınız.

Konteyner Hizmeti Almak

Konteyner hizmetleri, ürün satın almak, kiralamak ve ürün bakımı olarak sınıflandırılabilir. 3 hizmeti tek bir noktadan almak için size çözümü Yuvam Konteyner sunmaktadır.

Sıfır Konteyner Satın Alma Hizmeti

Sıfır konteyner satın almak istediğinizde bir üretici bulmak zorundasınız. Sektörde birçok sıfır konteyner satıcısı olmasına karşın üretici firma sınırlı sayıdadır. Aracı satıcılar, fabrikadan konteyneri satın alıp, alıcıya tekrardan satmaktadırlar. Ayrıca uzman bir personeli bulunmadığından konteynerinizin garanti kapsamındaki arızalarında sizlere teknik servis hizmeti verememektedirler.

Doğru bir konteyner yatırımı yapmak için tedarikçinizin konteyner üreticisi olmasına dikkat etmek akılcı bir yatırım olur. Konteyner satın alacağınız firmaların başında Yuvam Konteyner gelmektedir. Standart konteyner imalatının yanı sıra, özel ihtiyaçlarında da sizer üretim imkanı sağlayan nadir kurumlardandır.

Yuvam Konteynerin başlıca imalatları arasında aşağıdaki ürün türleri mevcuttur.

  • Ofis konteyneri
  • Ev konteyneri
  • Şantiye konteyneri
  • Güvenlik kulübesi
  • Kimyasal atık konteyneri
  • Jeneratör, elektrik pano odası konteyneri
  • WC, duş konteyneri
  • Yemekhane ve yatakhane konteyneri
  • Iso Yük konteyneri
  • Otomatik açılır Cafe, Büfe konteynerleri

Konteyner imalatında geniş imalat kapasitesiyle ve uzman personeliyle sınır çizgileri yoktur. Sizin ihtiyaç çerçeveniz doğrultusunda proje, imalat ve kurulum yapmaktadır.

İkinci El Konteyner Satın Alma Hizmeti

Konteynerler düzgün kullanım koşullarında 20-40 yıl arası rahatlıkla kullanılabilmektedir. Sıfır imal edilmiş bir konteyner tekrar tekrar satılarak kullanılabilmektedir. Bazı durumlarda kârlı bir yatırım yapmak yada kısa süreli kullanmak gerektiğinde ikinci el konteyner satın almak akıllıca bir yatırım olmaktadır.

Yuvam Konteyner ikinci el konteyner stoğu ile sizlerin ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır. İstediğiniz özelliklerde bir konteyner için firmamızdan bilgi almanız yeterlidir.

Elinizdeki İkinciel konteyneri satma ihtiyacınız varsa yine çözümü Yuvam Konteyner’de bulmaktasınız. Elinizdeki konteyner adeti ve durumu ne olursa olsun tüm konteynerleri satın almaktadır.

Konteyner Kiralama Hizmeti

Kısa süreli konteyner ihtiyacınız olduğunda satın almak yerine konteyner kiralama hizmeti almak daha kârlı bir yatırım olmakadır. Örneğin 3 aylık konteyner ihtiyacınız olduğunda bir konteyner satın almak yerine konteyneri kiralamalısınız. Yuvam Konteyner tüm çeşitlerde konteyner kiralama hizmeti vermektedir. Ofis konteyneri, yatakhane, yemekhane, wc, duş, depo, yük konteyneri, kısaca ihtiyacınız olan tüm noktalarda sizlere konteyner kiralamaktadır. Kira ücretlerini aylık olarak ödeme kolaylığıda sizlere taksit öder gibi düşük ücretlerede ödeme yapanızı sağlamaktadır.

Konteynerde Olması Gereken Özellikler

Konteyner ihtiyacı olanların konteyner firması seçerken dikkatli olmaları gerekir. İhtiyaçlarınıza cevap veren ve kaliteyi ilk sırada tutan bir firma tercihi sizin için ilk tercih sırasında olmalı. Konteyner imalatı yapan ve standartın dışına çıkabilen bir firma olmalı. Konteyner sektöründe imalat yapan firma sayısı Türkiye’de sınırlı seviyededir. Fakat internet sektöründe imalat yapmadığı halde konteyner satan simsarlar bolca bulunmakta. Bu tür bir satıcıya denk geldiğinizde kaliteli üründen ve ilerleyen zamanlarda destek almaktan vazgeçmiş olursunuz. Konteynerlerinizi imal eden firmada fiyattan çok kalite aramalısınız. Ayrıca ürününüzü teslim aldıktan sonra oluşabilecek sorunlarda her zaman yanınızda olan firmayı tercih etmelisiniz.

Konteyner Firmasının Referansları Önemlidir

Herhangi bir konteyner satın alınmadan önce firma seçimi yapılırken firmanın referanslarının kontrol edilmesi firmalar hakkında önemli veriler sunar. Aynı istediğinize cevap veren kapasiteside de önemlidir.

Konteyner firmalarının daha önce kimlerle çalıştığının araştırılması firmanın uzmanlığı ile ilgili bilgi edinilmesini sağlar. Bazı konteyner firmaları profesyonel konteyner imalatının bazıları türlerinde uzmanlaşmış olabilir ve uzmanlık alanlarına girmeyen konteyner tiplerine gereksinimi duyanlar için firmanın referanslarının faaliyet kolları karar sürecini şekillendirebilir.

Konteyner Firmasındaki Personellerin Uzmanlıkları Çeşitlilik Sunmalıdır

Standart konteynerleri bir çok firma üretebilir. Fakat ihtiyaçlarda çeşitliliğe geldiğinde personellerin uzmanlığı konteyner imalatını sınırlamaya başlar. Konteynerin ebatı, özelliği, işlevi ve buna bağlı nasıl üretileceğini bilmek ve bunu yapabilmek gerçek bir uzmanlık gerektirir.

Bir ev konteynerine ihtiyacınız olduğunda bölmelerin yerleşimi, ıslak zeminlerin yalıtımı, dış tehditlere karşı dirençli bir ürün ortaya çıkarmak uzmanlık gerektirir. Daha sıradışı bir konteyner imalatında ise iş gerçek bir profesyonel üreten firmaya sizi mecbur kılar. Çünkü sıradışı konteynerde istenilen özellikleri hem imal etmek hem de ürünü uluslararası standart kalitesinde yapmak en zor noktadır.

Konteyner Firması Teslim Tarihine Riayet Etmelidir

Konteyner imalatı betonarme yapılara göre hızlı olsa da bir teslim tarihi vardır. Teslim tarihi uzadığında konteynerinizi kullanacağınız alandaki diğer işlerinizi de aksatarak sizi ciddi zararlara sokabilir. Teslim tarihine uymak konteyner firmasının ilk önceliği olmalı. Zamanında teslimat yapmaya uyabilecek bir firmada aylık üretim kapasitesi önemli unsurdur. Eğer standart bir konteyneri 1 günde teslim edemeyen firma sizi teslimat zamanında sıkıntıya fazlasıyla sokabilir.
Yuvam Konteyner aylık 500 adet konteyner üretim kapasitesiyle sizlere en hızlı ve kaliteli hizmeti sunar.

Konteynerler Kontrolden Geçiyor Mu?

Konteyner üretiminde uzman personelde çalışsa üretim esnasında kısmi hatalarda ortaya çıkabilir. Teslimat öncesi son bir kalite kontrolü önemlidir. Yuvam Konteyner imalat bittikten sonrada kalite kontrol ekibi ile biten konteynerleri tekrar gözden geçirir, olası hatalara müdahale eder. Size en iyi kalitede ürünlerinizi teslim etmeye çabalar.

Ürün Fiyat Talep Formu