web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

154 m2 İki Katlı, Garajlı Konteyner Bina – EV128

Konteyner ile bir betonarme binadan farksız yapıları sizlerin hayal ettiğiniz  özelliklerde imal etmekteyiz. Tek katlı, iki katlı, verandalı, teraslı, balkonlu, çatılı, oto garajlı, siz hayal edin biz sizin için üretelim.

Yuvam Konteyner olarak konteyner imalatında her zaman daha iyi ürünler üretmekte ve daha zor işleri projelendirmekteyiz. Konteyner ile bir betonarme binadan farksız yapıları sizlerin hayal ettiğiniz  özelliklerde imal etmekteyiz. Tek katlı, iki katlı, verandalı, teraslı, balkonlu, çatılı, oto garajlı, siz hayal edin biz sizin için üretelim.

Örnekteki modelimizde müşterimiz otomobil garajı, balkon ve teraslı 2 katlı bir eve sahip olmak istedi. Kendi ekonomik bütçesi doğrultusunda tam 154 m2 alana sahip yatak odaları, mutfağı, oturma odası, wc, duş dahil bir evde olması gerekenden fazlasıyla imalatını gerçekleştirdik. Sizlerde hayal kurduğunuz bir yapıya ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişim geçin, sizin için projelendirelim ve fiyatlandıralım. Uygun gördüğünüz anda imalatına başlayıp belirteceğiniz adreste montajını tamamlayalım.

İletişim için alo sipariş hattımızı arayabilir yada info@konteynercim.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Ağırlık 154 lbs
Boyutlar 1600 × 2200 × 260 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Ürün Fiyat Talep Formu