web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

40 FT Hard Top Yük Konteyneri, ISO Container, İkinciel – ISO120

İkinciel Hard Top yük koteynerleri özellikle istiflemede özene ihtiyaç olan ürünler ve buğday, prinç gibi yayvan ürünleri taşımakta çok uygundur. Hard top konteynerler de üst bölüm açık olup ilerseniz dolumu üstünden dilerseniz yine hali hazırda mevcut olan yan kapılarından yükleme yapabilirsiniz.

İkinciel Hard Top yük koteynerleri özellikle istiflemede özene ihtiyaç olan ürünler ve buğday, prinç gibi yayvan ürünleri taşımakta çok uygundur. Hard top konteynerler de üst bölüm açık olup ilerseniz dolumu üstünden dilerseniz yine hali hazırda mevcut olan yan kapılarından yükleme yapabilirsiniz. Üst açık bölümü de dileğinize göre metal kapak ile ya da bir branda ile kapatabilirsiniz.

Open Top konteynerlerin tavanı normal konteyner malzemesi değil branda ile üstü kapatılır. Bu, konterner içine makine, demir hurdaları gibi maddelerin üst kısımdan yükleme yapılabilmesini sağlar.

ISO yük taşıma konteynerleri üretim konusunda uluslararası standardı yakalayan bunu da taşımacılığa en iyi şekilde yansıtan 40 Hard Top konteyner, gerçekten son derece ideal bir taşıma sistemi olarak kendini gösteriyor. Uzun, geniş hacimli ve dayanıklı bir sistem, elbette ki deniz taşımacılığında güvenli unsurlardan biri olacak. Standart iso konteynerlerin sığmadığı yüksekliklerdeki ürünler için open top konteynerler öne çıkıyor. Profesyonel olarak lojistik üzerine çalışan firmaların, 40 Hard Top konteyner kullanımına azami derecede özen gösterdiğini bilmekteyiz. Tüm dünya genelinde standartlara uymak, taşımacılık nakil ve ulaşım konusunda gerçekten önemli avantajlar sağlayacak. Üst düzey bir teknolojiye sahip olan bunu da üstlendiği bütün görevler de başarıyla ortaya koyan lojistik sektörü, 40 Hard Top konteyner gibi en kaliteli malzeme kullanımına ağırlık vermeye devam ediyor. Dayanıklı metali sertleştirilmiş alüminyum ve titanyum katkılı seçenekler, elbette ki daha güvenli ve garantili bir yapıyı temsil ediyor.

NOT: İkinciel iso container ürünlerinin dış ve iç durumları anlık stoklara göre değişmektedir. Ürünlerin tasarım ve temizlik durumları değişkenlik göstermektedir. Stokta o an olan ürünler sıraya konulmakta ve her gelen sipariş sıradaki bir sonraki üründen verilmektedir. İsteğe göre ürün seçimi yapılmamaktadır.

Hard Top ISO koneyner ölçüleri:
Platform konteynerlerin özel ölçüleri ve kapasitesi konteyner imalatçısına, konteyner yaşına ve konteyner sahibine göre değişkenlik gösterebilir. Aşağıda listelenmiş özellikler temsilidir.

NOT:

  • İç ölçüler ve ağırlıklar üretici ve taşıyıcı firmaların kritallerine göre farklılık gösterebilir. Yukarıda belirtilen konteyner ölçüleri sadece anahatları ile belirtilmiştir. Yükleyici bu ölçülerin tolerans paylarını mutlaka dikkate almalıdır.
  • Ağırlık ile ilgili sınırlamalar taşıma organizasyonunun tüm süreci dikkate alınarak değerlendirilmelidir. Ayrıca kara ve demiryolu taşımacılığı için ulusal kanun ve kurallar, liman ya da terminallerdeki vinçlerin taşıma kapasiteleri diğer faktörler konteynerin olası doluluk durumunu değiştirebilir.

ISO Container Ebatları, Tech Specs

İÇ BOYUTLAR
UZUNLUK METRE: 12.022m FEET: 39.5″
GENİŞLİK METRE: 2.344m FEET: 7.8″
YÜKSEKLİK METRE: 2.347m FEET: 7.8″
KAPI AÇILIMI
GENİŞLİK METRE: 2.336m FEET: 7.8″
YÜKSEKLİK METRE: 2.336m FEET: 7.8″
ÇATI AÇILIMI
UZUNLUK METRE: 11.515m FEET: 37.9″
GENİŞLİK METRE: 1.880m FEET: 6.2″
AĞIRLIK
AZAMİ KAPASİTE KG: 26.740 kg LIBRE: 58.955 Libre
KONTEYNER DARASI KG: 3.740 kg LIBRE: 8.245 Libre
AZAMİ BÜRÜT AĞIRLIK KG: 30.480 kg LIBRE: 67.200 Libre
HACİM
AZAMİ KAPASİTE m3: 65.4 m³ FEET: 2.306 feet

Ek bilgi

Ağırlık 28,8 lbs
Boyutlar 240 × 1200 × 240 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Benzer Konteyner Modelleri

Ürün Fiyat Talep Formu