web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

45′ HC High Cube Yük Konteyneri, ISO Container, Sıfır – ISO125

Sıfır 45 ft High Cube iso yük konteynerleri günümüz yük taşıma kapasitesinin yeni standartdı haline gelmiştir. Daha fazla yükü tek konteyner de taşıyabilmek için sizlerin de ilk tercihiniz 45 FT High cube olmalı.

Sıfır 45 ft High Cube iso yük konteynerleri günümüz yük taşıma kapasitesinin yeni standartdı haline gelmiştir. Daha fazla yükü tek konteyner de taşıyabilmek için sizlerin de ilk tercihiniz 45 FT High cube olmalı. ISO yük taşıma konteynerleri üretim konusunda uluslararası standardı yakalayan bunu da taşımacılığa en iyi şekilde yansıtan 45 HC konteyner, gerçekten son derece ideal bir taşıma sistemi olarak kendini gösteriyor. Uzun, geniş hacimli ve dayanıklı bir sistem, elbette ki deniz taşımacılığında güvenli unsurlardan biri olacak. Fırtınalar, yağmur, kar ve diğer olumsuzluklar düşünüldüğü zaman, yalıtım konusunun önemi kendiliğinden ön plana çıkıyor. Profesyonel olarak lojistik üzerine çalışan firmaların, 45 HC konteyner kullanımına azami derecede özen gösterdiğini bilmekteyiz.

Tüm dünya genelinde standartlara uymak, taşımacılık nakil ve ulaşım konusunda gerçekten önemli avantajlar sağlayacak. Üst düzey bir teknolojiye sahip olan bunu da üstlendiği bütün görevler de başarıyla ortaya koyan lojistik sektörü, 45 HC konteyner gibi en kaliteli malzeme kullanımına ağırlık vermeye devam ediyor. Dayanıklı metali sertleştirilmiş alüminyum ve titanyum katkılı seçenekler, elbette ki daha güvenli ve garantili bir yapıyı temsil ediyor.

4 SAAT SU GEÇİRMEZ:
Yuvam Konteyner ISO konteynerleri 4 saat deniz üzerinde kendini ve içerisindeki ürünleri su geçirmezliğe karşı korumaktadır.

NOT:

  • İç ölçüler ve ağırlıklar üretici ve taşıyıcı firmaların kritallerine göre farklılık gösterebilir. Yukarıda belirtilen konteyner ölçüleri sadece anahatları ile belirtilmiştir. Yükleyici bu ölçülerin tolerans paylarını mutlaka dikkate almalıdır.
  • Ağırlık ile ilgili sınırlamalar taşıma organizasyonunun tüm süreci dikkate alınarak değerlendirilmelidir. Ayrıca kara ve demiryolu taşımacılığı için ulusal kanun ve kurallar, liman ya da terminallerdeki vinçlerin taşıma kapasiteleri diğer faktörler konteynerin olası doluluk durumunu değiştirebilir.

ISO Container Ebatları, Tech Specs

İÇ BOYUTLAR
UZUNLUK METRE: 13.716 m FEET: 44.99″
GENİŞLİK METRE: 2.438 m FEET: 7.99″
YÜKSEKLİK METRE: 2.896 m FEET: 9.50″
KAPI AÇILIMI
GENİŞLİK METRE: 2.340 m FEET: 7.8″
YÜKSEKLİK METRE: 2.285 m FEET: 8.6″
AĞIRLIK
AZAMİ KAPASİTE KG: 26.680 kg LIBRE: 58.820 Libre
KONTEYNER DARASI KG: 3.800 kg LIBRE: 8.380 Libre
AZAMİ BÜRÜT AĞIRLIK KG: 30.480 kg LIBRE: 67.200 Libre
HACİM
AZAMİ KAPASİTE m3: 97 m³ FEET: 3.425 feet küp

Ek bilgi

Ağırlık 33.6 lbs
Boyutlar 240 × 1400 × 270 cm

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Konteyner Modelleri

Ürün Fiyat Talep Formu