web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

Ürünlerinizin nakliyesi kime ait?

Yuvam Konteyner nakliye hizmeti veren bir firma değil, konteyner üreten bir konteyner fabrikasıdır. Özel bir nakliye hizmeti vermemekteyiz. Satın aldığınız konteynerlerin nakliye ücretleri siz müşterilerimize aittir ve taşıma tedarikçisini bulmak sizin sorumluluğunuz altındadır.

Nakliye hizmetleri ayrı bir hizmet olup, nerdeyse 5 km mesafede bi fiyatı değişen özel hizmetlerdir. Bu sebeple firmamız ürettiği konteynerleri nakliye dahil fiyatlarda satmamaktadır.

Nakliye hizmeti ücretini müşterilerimizin ödediği firmamızdan bağımsız bir hizmettir.

Nakliye ve Konteyneri Yerine Yerleştirme İçin Hangi Nakliye Hizmetlerini Almam Gerekiyor?

Konteynerlerinizin ölçülerine ve ağırlığına göre değişen bir konudur. Konteynerin fabrikamızdan nakliye aracına yüklenip kullanacağınız adrese taşınması için kamyon yada tır gereklidir, konteyner adresinize ulaştığında kullanacağınız yere indirmek için forklift yada vinç gereklidir.

Eğer 1x1m, 2x2m ölçüleri gibi küçük güvenlik kabinleri ise, bu ürünleri kamyonetler ile bile taşıyabilirsiniz. Fazla ağır olmadıkları için kullanmak istediğiniz yere araç üzerinden ortalam 4 kişi ile indirilecek kadar hafiftirler. Daha büyük ölçülerdeki konteyner türleri için kamyon, tır, forklift veya vinç gerekebilir.

Eğer konteyneri kullanacağınız yer fabrikamıza ortalama 200 KM’den daha yakınsa taşıma ve indirme işlemleri için en uygun fiyatı Vinçli nakliye hizmetleri veren yerlerden alabilirsiniz. Vinçli nakliyeler normal nakliyelere göre biraz daha yüksek fiyatlı olsalarda taşıma ve indirme işini tek başına yapabildikleri için bu mesafelerde 2 araç yerine tek araç ücreti ödeyerek daha uygun fiyata hizmetinizi alabilirsiniz.

200 km’den daha uzun mesafede iseniz ekonomik taşımacılığı kamyon yada tır ile sağlayabilirsiniz. Konteyneriniz adresinize bu araçlar ile ulaştırıldıklarında da burada ekstradan vinç yada forklift yardımı ile nakliye aracı üzerinden konteynerinizi yere indirtebilirsiniz.

Nereden Nakliye Hizmeti Alabilirim?

Nakliye hizmetlerini internet ortamında çeşitli topluluk websitelerinden bulabilirsiniz yada etrafınızdaki tanıdığınız nakliye hizmeti veren firmalardan bilgi alabilirsiniz. Eğer konu hakkında hiçbir bilginiz yok ise ücretini sizin ödemeniz kaydıyla size bir kaç nakliye firması temin edebiliriz. Dilerseniz firmaların telefon numaralarınızı sizlere söyleriz pazarlığı siz yaparsınız, dilerseniz de sizin adınıza firmalar ile görüşüp aldığımız fiyatları size iletiriz. Uygun bulursanız nakliye ödemesini nakliye firmasına ayrıca yaparsınız. Nakliye ücretlerini firmalar genellikle ürünlerinizin size teslimatı esnasında nakit olarak elden alırlar yada banka hesaplarına para transferi ile önceden ödemelerini alırlar.

İyi Nakliye Fiyatı Nasıl Alınır?

Sizlere nakliyede verebileceğimiz en iyi tavsiye bulunduğunuz şehir ve çevre şehirlerinde Kocaeli Gebze bölgesine veya İstanbul’a taşımacılık yapan bir firma var ise bu firmalardan fiyat teklifi almanızdır. Çünkü bu firmalar sizin bölgenizden Kocaeli veya İstanbul’a taşıdıkları ürünü teslim ettiklerinde geri dönüş için sadece maliyetlerini karşılayacak oranlarda uygun fiyata konteynerinizi taşıyabilirler. Bu hizmete halk arasında “dönüş nakliyesi” denilmektedir.

Ürün Fiyat Talep Formu