web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

42m2 İki Katlı Konteyner Ev, Üç Odalı, WC, Duş, Mutfaklı – EV138

3x7m ebatında 2 adet ev konteynerinin üst üste monte edilerek imal ettiğimiz 2 yatak odalı, 1 oturma odalı, wc, duş ve mutfak dolaplı, toplam 42 m2 alana sahip iki katlı konteyner ev.

3x7m ebatında 2 adet ev konteynerinin üst üste monte edilerek imal ettiğimiz 2 yatak odalı, 1 oturma odalı, wc, duş ve mutfak dolaplı, toplam 42 m2 alana sahip iki katlı konteyner ev. İsteğinize göre içten çıkış merdivenli yada dıştan çıkış merdivenli olarak imal ediyoruz. Ayrıca çatılı, çatısız ve balkonlu olarak ek özellikleride mevcut olan iki katlı konteyner ev satın almak için Yuvam Konteyner’i arayın. Kocaeli, Gebze fabrikamızda imal ettiğimiz ev konteyneri ürünlerimizle Türkiye’nin tüm şehirlerine satışımız mevcuttur.

KENDİ EV TASARIMINIZI SEÇME ÖZGÜRLÜĞÜNZ VAR!

Yuvam Konteyner, sizler için bir sınır belirlemez, ev tasarımınızı siz belirlersiniz. İster çatılı, ister çatısız, balkonlu, verandalı, teraslı, düz merdivenli, döner merdivenli, sandviç panelli, betopanlı yada galvaniz sac kaplamalı tasarım ve modellerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz.

GENEL ÖZELLİKLERİ

 • İki katlı konteyner modellerimizde rahat yük taşıması amacıyla konteyner alt şase profilleri iyi kalite ve kalınlıkta ürünler kullanılarak imal edilir.
 • Zemin kaplamasında m2’de 200 KG yük taşıma kapasitesine sahip küflenmez ve suya dayanıklı betopan ile güçlendirilmiştir.
 • Zemin üstünde avrupa malı PVC mineflö kaplıdır. Yırtılmaya karşı oldukça dirençli olan PVC mineflö aynı zamanda zor kirleri kolaylıkla temizlemenizi sağlar. Dilerseniz fiyat farkı ile laminat parke döşemesi de yapabilmekteyiz.
 • Duvarlarında isteğinize göre galvaniz sac, sandviç panel yada betopan kullanmaktayız. Ekonomik fiyatlı tercih ederseniz duvarlarına galvaniz sac ve PVC lambiri döşemekteyiz. İyi ısı yalıtım isterseniz sandviç panelli olarak imal etmekteyiz. Beton yapı görünümünde olmasını ve içerisinde soba yakabilmeyi isterseniz betopanlı konteyner ev olarak imal etmekteyiz.
 • Çatı olarak hali hazırda üst bölümü paslanmaya dirençli trapez sac çatı ile kapalıdır. Ek olarak beşik çatı tercihiniz olursa, beşik çatılı da imalat yapmaktayız.
 • Pencereleri standart ebat PVC pencere yada özel ebat PVC pencere olarak imal etmekteyiz.
 • Çatı dışında ek olarak tercihinize göre balkon, teras yada verandalı olarak ta imal etmekteyiz.
 • Konteynerinizin içindeki su ve elektrik tesisatı TSE ve CE belgeli Türk Malı tesisat malzemeleri ile tamamlanmaktadır.
 • 2 adet yatak odası mevcuttur, 1 adet oturma odası mevcuttur.
 • İçerisinde WC, duş ve el yıkama lavabosu olan odası mevcuttur.
 • Oturma odası içerisinde Amerikan mutfak tipi standart ebat mutfak tezgahı bulunmaktadır.

Ek bilgi

Ağırlık 42 lbs
Boyutlar 600 × 700 × 260 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Ürün Fiyat Talep Formu