web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

Aşağıda sıkça sorulan bazı soruların cevaplarını bulabilirsiniz

Konteynerler modüler yapıları sayesinde bir çok görünüme bürünebilirler. Konteynerlerin yapısal imalatta bir çok avantajları vardır. Çok kısa sürede imal edilmesi, özelleştirilir yapıda olmaları ve taşınabilir olmaları konteynerleri birinci sıraya taşıyor.

Konteynerler nelerden üretilir ve özellikleri nelerdir?

Ana gövdesi kutu profildendir. Duvar sacları otomotiv teknolojisindeki fırın boyama sistemiyle boyanmış galvaniz sacdan üretilmektedir. 50 mm duvar kalınlığı ve pvc kapı, pencere sistemiyle Yuvam Konteyner ürünleri benzerlerine göre %40’lara varan oranda enerji tasarrufu sağlamaktadır. Zeminde betopan üzerine PVC mineflo kullanılmaktadır. İç bölme kapıları MDF malzemeden üretilmektedir. Kullanılan malzeme ve üretimde %35 daha az karbon salınımıyla Yuvam Konteyner Çevre dostudur.

Konteynerlerde ses ve ısı yalıtımı nasıldır?

4 cm sandiviç panel arası EPS köpük sistemi ile ses yalıtımında çok etkilidir. Isı yalıtımında oldukça verimli olan Yuvam Konteynerleri, daha yüksek ısı yalıtımı tercih eden müşterilerimize Taş yünü sandiviç panelli modellerimizi önermektedir. Enerji tasarrufunda galvaniz sac ürünlere göre %60’a vara ısı yalıtımı sunar.

Konteynerlerin bakıma ihtiyacı var mıdır?

Genel kullanım şartlarına dikkat edildiğinde konteynerler 20 ila 30 yıl arasında rahatlıkla dayanabilmektedir. Pencere ve kapıların mastikleri, doğası gereği zamanla işlevselliğini yitirmekte olduğundan 5 yıl ortalama ile mastik değişimi yapılabilir. Ayrıca konteyner tamiri ihtiyacınız olduğunda ise http://www.alokonteynertamiri.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Konteynerler yağmura ve rüzgara dayanıklı mıdır?

Ortalama bir yağmurda Yuvam Konteyner suya karşı dayanıklıdır. Bazı şiddetli yağmur durumlarında ise yapısı gereği su tahliye hatlarının genişliği suyu tahliye etmekte zorlanabilir. Böyle durumlarda beşik çatılı konteyner modellerimizi tercih edebilirsiniz yada hemen bizi arayıp konteynerinize ekstradan çatı imalatı yaptırabilirsiniz.

Konteynerler sadece tek standartta ve ölçülerde mi üretilir?

Konteynerlerin doğası modüler olmasıdır. Yuvam Konteyner sadece standart konteynerler üretmez. İhtiyacınız olan her özellikte konteyner üretmektedir.

Konteyner her zemine konulabilir mi? Ek bir zemin gerekir mi?

Konteynerlerin konulacağı zeminin terazide olması bir gerekliliktir. Konulacağı zemin toprak ise kullanmanızda bir sakınca yoktur fakat neme maruz kalacağı için ömrü daha kısa olacaktır. En sağlıklı konteyner zemini ise konteyner ebatınca minimum genişliğe sahip 10 cm yüksekliğe sahip terazisi alınmış beton zemin olmaktadır.

Konteynerlerin garanti şartları ve süresi nedir?

Konteynerler kullanım koşullarına uyulduğu takdirde imalat hatalarına karşı 2 yıl garantiye sahiptir.

Konteynerlerde iklimlendirme ısıtma ve soğutma nasıl yapılır?

Konteynerlerde ısı yalıtımı oldukça başarılıdır. Klima ve elektrikli ısıtıcılarla oldukça kolay yapılabilmektedir.

Konteynerlerin sevkiyatı nasıl yapılır?

Konteynerler ölçülerine göre vinç, kamyon kırkayak ve tır ile sevk edilebilir. 3x7m ebatında Yuvam Konteyner demonte ürününden 12 adet aynı anda sevk edilebilir.

Ürün Fiyat Talep Formu