web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00
/ Yuvam Konteyner

Konteynercim Hakkında

Biz Kimiz?

Vizyonumuz

Misyonumuz

Konteynercim bir Yuvam Konteyner markasıdır. Yuvam Konteyner gelişime açık, kaliteden ödün vermeyen, taklit değil, kendi üretim ve ürün teknolojilerini geliştiren, 2007 yılından bu yana sizlere hizmet veren bir firmadır.

1500 m2 üretim alanında aylık yüzlerce konteyner üretim kapasitesiyle standart ve özel konteyner üretiminde kendini kanıtlamış bir firmayız. Atık Konteyner üretiminde Türkiye lideri olmamızın yanı sıra standart yaşam konteynerlerinin imalatını da yapmaktayız. Diğer hizmetlerimiz arasında konteyner kiralama ve yük konteyner satışıda mevcuttur.

  •  Çağın beklentilerini karşılamak,
  •  Teknolojik imkanlardan en azami ölçüde faydalanmak,
  •  Müşteri memnuniyetini gözetmek,
  •  Kaliteden ödün vermeden uygun fiyat,
  •  Güvenilir ve köklü bir firma olmak.
  • Yeni ve farklı ürün türlerini kendi kalitemizle araştırıp, geliştirip, üretmek.

Daima profesyonelliği hedefleyen Yuvam Konteyner alanında uzman olmayı bir görev bilmektedir. Yapmış olduğu çalışmalar ve referansları ile kendini kanıtlayan şirketimiz daima büyümeyi amaç edinmiştir.

Yuvam Konteyner, Konteynercim Hakkımızda 2
Yuvam Konteyner, Konteynercim Hakkımızda
Neden Yuvam Konteyner?

2007'den Beri Artan Kalite ve Deneyimimizle Yuvam Konteyner

01

Birinci Sınıf Malzeme

Ürettiğimiz konteyner ürünlerinde daima en üst kalitede ve kalınlıkta malzemeler kullanmaktayız. Daima ürünü fazlasıyla taşıyacak, uzun ömürlü olmasını sağlayacak kalınlıktan kaçmamaktayız. Konteynerlerimizi TSE ve CE sertifikalı malzemelerden üretmekteyiz.

02

Üretim ve Hizmet Çeşitliliği

Yuvam Konteyner, standart konteyner üretiminin yanı sıra, kompozit kaplamalı konteyner, kimyasal, tıbbi, tehlikeli, evsel atık konteynerleri, yük konteyneri gibi bir çok çeşitte konteyner üretimini yüksek kalitede yapmaktadır.

03

2 Yıl Garantili İmalat

Yuvam Konteyner fabrikasında üretilmiş ürünlerin tamamı, üretim hatalarına karşı koşulsuz 2 yıl garanti kapsamındadır. Ürünü hangi şehirde kullanırsanız kullanın üretim hatamızdan kaynaklanan tüm sorunları adresinize kadar gelip ücretsiz tamir ediyoruz. Ürünlerimizin arkasında duruyoruz.

Konteynercim Hakkında

Modüler yapılar sizlere basit geliyor olabilir, bir bina ile kıyaslandığında size çekici gelmiyor olabilir. Konteynerler hakkında bu güne kadar öğrendikleriniz maalesef gerçeği yansıtmıyor. Bizler sizlere Konteynerler ile neler yapılacabileceğinizi göstermek istiyoruz.

İsteğinize özel, ihtiyaçlarınıza cevap verecek modüler yapı çözümlerini inceleyin!

Marka Tescilli Konteyner

Konteynerin avantajları nelerdir?

Hız – Üretimi kolay, montajı kolay, taşınması kolay. İhtiyacınızı normal bir inşaa sürecinden %50’den daha kısa bir sürede giderebilirsiniz. Üstelik yapınızın yapım sürecindeki onlarca kalem masraflardan (mimarlık,  kum, çimento, demir, inşaa süreci, sıva, kapı ve camlar, işçilik masrfaları, dekorasyon malzeme masrafları), sıkıcı inşaat süreci çilesinden korunmuş olursunuz.

Kalite – Bir konteyner yapının ömrü, tamiratı ve sağlığı ile

Konfor – Size bir yapının sunabileceği, ferahlık, rahatlık, sağlık gibi bir çok detayda aynı ve daha fazla kaliteyi sunmaktadır. Ayrıca dilediğinizde yapınızı kolayca isteğinize göre kısa sürede tekrar şekillendirebilirsiniz.

Tasarruf – Konteyner bir yapının, betonarme yapıya göre hem proje, hem inşaa süreci, hem masraf, hem de harfiyat atıklarına göre çok fazla avantajları bulunmaktadır. Örneğin 50 m² alanda 1+1 konteyner yapı ve 50 m² 1+1 betonarme yapıyı kıyaslayacak olursak;

• Konteyner yapıda proje zamanı 1-3 gün sürerken, betonarme yapıda bu süreç 1-2 hafta sürmekte.

• Konteyner yapıda yapım süreci (Boya, dekorasyon, banyo ve mutfak mobilyası, yerine montaj dahil) 1-2 hafta sürerken, betonarme yapıda bu süreç en az ortalama 1,5-2 ay arası sürmekte.

• Konteyner yapıda tüm maliyet 25 Bin TL* (yerine montaj, banyo ve mutfak mobilyası, boya, dekorasyon dahil) civarında tutarken, betonarme yapıda bu fiyat 60 Bin ila 80 Bin TL’leri bulmaktadır. (Bu rakamlar değişkenlik gösterebilir)

• Konteyner yapıda harfiyat atıkları neredeyse hiç çıkmazken, betonarme yapıda oturma düşüğü, harfiyattan çıkan atıklar, yapım sürecinde çevreye verdiği rahatsızlıklardan dolayı ciddi masraf, çevresel sorunlar ve yasal işlemler gerektirir.

Taşıma – Betonarme bir yapıya sahipseniz bulunduğunuz yerden taşınmanız gerektiği durumda yapabileceğiniz tek şey arsanızıla birlikte binanızı da satmak, hatta arsayı almak isteyen kişi yada firma o yapı yerine başka bir yapı yapmak istediğinde arsanız dışında yapınıza değer bile biçmeyebilir, oysa Konteyner yapıda dilerseniz kolayca yerinden sökülüp gideceğiniz yere taşıyabilirsiniz. Böylece evinizden ve alışkanlıklarınızdan kopmamış olursunuz, daha da güzeli tekrar bir inşaat süreciyle uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Çevreci – Konteynerler çevrecilik açısından oldukça avantajlıdır. Hazır bir yeşillik üzerine çevreyi bozmadan yerleştirebilirsiniz, böylece etrafı tekrar yeşillendirmek zorunda kalmazsınız. İnşaa sürecinde çok az rahatsızlık verir, harfiyat atıkları, günlerce süren inşaat sırasındaki gürültüler, tozlar, çevreye düşme riski olan bina yapı malzemeleri gibi rahatsız edici bir çok unsurdan kurtulmuş olursunuz. Kolayca geri dönüştürülme imkanız ile atık malzemele riskinden kurtulursunuz.

Esneklik – Taşınabilir, yer değiştirebilen, konteyner yapılar sürekli yer değiştiren kişiler (memur vs.) şantiye alanları, geçici iş alanları, fuar, sergi organizasyonları gibi çokça alanda geçici veya kalıcı yapı seçeneği oluşturur. Yeni bir inşaat projenizde geçici bir şantiye ofisi, işçi kulübesi, depo vs. olarak kullanabilirsiniz, geçici bir sergide mağaza, sağlık evi vs. kullanabilirsiniz. Bu kullanım alanları hayallerinize uygun olarak onlarca alanda geliştirilebilir.

Seçim – İhtiyaçlarınıza özel benzersiz tasarımları, ihtiyaçlarınıza uygun yapı iç dizaynınızı dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.

Finansman – Bir Konteyner yapıya sahipseniz kârda sayılabilirsiniz.

• Mobil ofis olarak kullanbilirsiniz. Böylece işyeriniz sizinle dilediğiniz yere gelebilir.

• Satma imkanı. İhtiyacınız kalmadığınızda sadece konteynerinizi satarak hem yaptığınız masrafı telafi edebilir hem de arsanız size kalır ya da yeni bir yapı yapmak istediğinizde eski yapınızı yıkmak zorunda kalmazsınız.

• Kiralama imkanı. Konteyneriniz yaşam ve ofis ihtiyacınızı gidermenin dışında size bir gelir kapısıda oluşturabilir. Örneğin başkaları “emlak kralı” olup bu emlakları kiralayarak ciddi rakamlarda paralar kazanmakta, siz de kendi konteyner krallığınızı kurarak konteyner yada konteynerlerizi uygun fiyata kiralayarak hem harcadığınız paraları telafi edebilir hem de iyi bir gelir kapısı oluşturabilirsiniz.

Sizde bu mükemmel imkanlara sahip olmak için hemen bizi arayın.  Yuvam Konteyner (Konteynercim.com)

Bilgi için; 0850 318 43 53 numaralı telefondan arayabilir ve whatsapp hattımız olan 0545 929 02 20 numarasından bize yazabilirsiniz, info@konteynercim.com adresine e-posta atarak veya iletişim sayfasından mesaj atarak sormak ve öğrenmek istedikleriniz hakkında kolayca bilgi alabilirsiniz.

Zevkli Tasarım Anlayışı

Alışılmış üretim değil, her işte keyif veren tasarımlar yapmayı seviyoruz. Kalitemizi düşürmeyi sevmiyoruz.

Ödeme Seçenekleri

Tüm kartlara 12 taksitle ödeme yapabilirsiniz. Çek ile ödemeler için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Ürünleriniz Garantili

Genel kullanım şartları doğrultusunda tüm konteynerlerimiz imalat hatalarına karşı 1 yıl garanti kapsamındadır.

Ne Yapmaktayız?

Standart ofis ve şantiye konteynerleri ve kimyasal atık, jeneratör konteyneri, bekçi kulübesi, konteyner kentler imal edip kurmaktayız. Konteynerden yapabildiklerimize henüz bir sınır koymadık ve planlamıyoruzda.

Misyonumuz

Daima profesyonelliği hedefleyen Yuvam Konteyner alanında uzman olmayı bir görev bilmektedir. Yapmış olduğu çalışmalar ve referansları ile kendini kanıtlayan şirketimiz daima büyümeyi amaç edinmiştir.

Tarihimiz

2007 yılında kurulan Yuvam Konteyner kısa sürede Türkiye’nin önemli konteyner firmalarından birisi olmuştur. Aylık 500 adet konteyner üretim kapasitesini aşan firmamız, kimyasal atık ve jeneratör konteyneri imalatında öncü durumdadır.

Sizin için neler yapabiliriz ?

Konteyner ihtiyacınız doğduğunda siz ne istiyorsanız, biz hizmetinizdeyiz. Biz imalatta iddalıyız, kendimize güveniyoruz. Siz nasıl bir konteyner istediğinize karar verin.

Farkımız neler?

Konteyner imalatında sizlere komple çözümler sunuyoruz. İmal ettiğimiz konteynerlerin elektriğinden, penceresine, şasesi, duvarlarına, tüm hatlarında ihtiyaç duyulan malzemeleri fabrikamızda imal ediyoruz.

Size nasıl ulaşabiliriz?

Yuvam Konteyner müşteri hizmetlerine Whatsapp hattımızdan hafta içi ve cumartesi günleri (Sabah 08:30, Akşam 18:30) ulaşabilirsiniz, sorularınıza cevap alabilirsiniz. Diğer tüm sorularınız için info@konteynercim.com mail adresimizden bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Fabrikamız Nerede ?

/ Bizi Takip Edin

Sosyal Medya Hesaplarımız

Yuvam Konteynerin yeni ürünlerinden, inceleme videolarından ve diğer gelişmelerinden haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Ürün Fiyat Talep Formu