web analytics
Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
Adres: Balçık Mah, Organize Cad, No: 24, Gebze, Kocaeli

63m2 Sandiviç Panel Birleşimli 2 Katlı Konteyner Ev – EV115

3x7m birleşimli 63m2 sandiviç panelli 2 katlı full ev konteyneri konteynerler ucuz, kaliteli, fabrikadan satış konteynerler Konteynercim.com’dan satın al.

3x7m birleşimli 63m2 sandiviç panelli 2 katlı full ev konteyneri konteynerler ucuz, kaliteli, fabrikadan satış konteynerler Konteynercim.com’dan satın al.

Çok özel tasarıma sahip bu konteyner ev modelimizde uzun yıllar yaşanabilecek bir işçilik yapılmıştır. 2 adet 3x7m ebatındaki konteynerden birleşim olarak yapılmıştır. Üst katı ise uzun sandiviç panellerin V tipi olarak monte edilmesi ile tavan katında 3x7m ebatında bir kullanım alanı daha ortaya çıkmıştır. Üst kata çıkılması için yan taraftan demir merdiven yapılmıştır. Üst katın duvarları betopandan yapılmış olup arasında izocam taş yünü ısı yalıtımı yapılmıştır.

Konteynerin alt katında 2 adet yatak odası mevcut 1 adette oturma odası mevcuttur. Alt katında ayrıca 4 m2 ebatında WC & Duş bulunmaktadır. Konteynerin üst katındaki alanı ister 3. yatak odası ister oturma odası olarakta kullanabilirsiniz. Konteyner duvarları ise Türk Malı sandiviç panellidir. Konteynerin alt katında ayrıca zeminine laminat parke döşenmiştir. Duvar ve tavanına ise ustalarımızın işçilik kalitesi ile ahşap döşeme yapılarak gerçek bir ev görüntüsü kazandırılmıştır. Ahşap döşeme 4 cm sandiviç panelin üzerine döşenmesi ile 1 kat daha fazla ısı yalıtım yapılması sağlanmıştır. Bir çok müşterimizin en beğendiği birleşimli konteyner ev modelimiz olan bu modelden oldukça fazla satılmıştır.

Konteyner evimizin tüm bölümleri fabrikamızda imal edilmiş olup, adresinizde birleşim ve montajı yapılmaktadır.

Not: Nakliye ücreti müşteriye aittir. Türkiye’nin her yerine sevk edip montaj yapmaktayız. Montaj esnasında gelecek personelimizin kalacak yer tahsisi ve yemek temini müşterimize aittir.

Ek bilgi

Ağırlık 63 lbs
Boyutlar 900 × 700 × 240 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Benzer Konteyner Modelleri

Product Enquiry