web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

60m2 Çatılı 3 Odalı, WC, Duş, Lavabolu, Mutfaklı Verandalı Konteyner Ev – EV113

60m2 çatılı konteyner ev 3 odalı, wc, duş, lavabolu, yatak odası, oturma odası, mutfaklı verandalı ucuz, kaliteli, fabrikadan satış konteynerler Konteynercim.com’dan satın al.

Stok kodu: EV113 Kategoriler: , Etiketler: , , ,

60m2 çatılı konteyner ev 3 odalı, wc, duş, lavabolu, yatak odası, oturma odası, mutfaklı verandalı ucuz, kaliteli, fabrikadan satış konteynerler Konteynercim.com’dan satın al.

Bu konteyner ev modelimizin 60 m2’lik geniş bir iç hacmine sahip olmasının yanı sıra önünde 24 m2’lik verandaya sahip olmasıdır. Konteyner 1 adet 4x6m ve 1 adet 4x8m ebatlarında konteynerin birleşiminden imal edilmektedir. L tipi birleşim ile konteyner evinizin önünde 16m2’lik bir veranda alanı ortaya çıkmaktadır. Veranda dahil tüm konteyner yapınızın üstü beşik çatı ile kapatılmıştır.

Konteyner evinizin iç ve dış duvarları betopan kaplamadır. Evinizin ön encereleri Fransız tipi tasarıma sahip camlardan oluşmaktadır. 3 adet 1,8×1,4m ebatlarında PVC pencere mevcuttur. Yan taraflarında ise 2 adet standart pencere 1 adet ufak pencere mevcuttur. Evinizde 2 adet yatak odası 1 adet oturma odası mevcuttur. Ayrıca WC & Duş olarak ayrı bir oda daha mevcuttur. WC olarak klozet bulunmaktadır. Mutfağınız ise oturma odası içerisinde Amerikan mutfak tipindedir. Çatınızın etrafında su tahliye olukları mevcuttur ve konteyner evinizin dibine kadar borularla su tahliye edilmektedir. Evinizin iç ve dış boyası istediğiniz renk tonunda boyanmaktadır. Dış kapınız ise bu modelde çelik kapı olarak takılmıştır, istediğinize göre farklı kapı türleride takılabilmektedir. Evinizin iç kapıları ise standart ebat Amerikan tipi kapılardır.

Ek bilgi

Ağırlık 72 lbs
Boyutlar 900 × 800 × 240 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Benzer Konteyner Modelleri

Ürün Fiyat Talep Formu