web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

63m2 Fugalı Özel Tasarım Birleşim Ofis Konteyneri – FUGA107

63m2 Fugalı özel tasarım birleşim ofis konteyneri ucuz, kaliteli, fabrikadan satış konteynerler Konteynercim.com’dan satın al.

63m2 Fugalı özel tasarım birleşim ofis konteyneri ucuz, kaliteli, fabrikadan satış konteynerler Konteynercim.com’dan satın al. Siz isteyin biz size gerçek bir ofis yada iş yeri binası yapalım. İçerisinde ofis odaları, toplantı ve sunum odaları, yemek odaları, mutfak, lavabo, wc yada siz ne olmasını istiyorsanız size özel ofis konteynerleri yapalım. Yerinde kurulum ve montajını tamamlayalım.

3 adet 3×7 metre ebatındaki konteynerin birleşimi ile toplamda 63 m2 alana sahip şık bir ofis olarak tasarlanmıştır. Çatısı parapet çatılı, duvarları betopanlıdır, üzerine fuga işlemeleri ile şık bir desen verilmiştir. Ön tarafında 2,5x2m ebatlarında 4 adet ahşap rengi pvcli pencere üzerinde ise filmli cam mevcuttur. Ofis içerisinde müşterimizin isteğine göre oda bölmeleri yapılmıştır. Ofis içerisinde 1 adet WC ve lavabosu bulunmakta ve ayrıca bir mutfak odası bulunmaktadır. İç oda kapıları Amerikan kapı yada isteğe göre istediğiniz kapı olarak yapılmaktadır.

Not: Zemin betonu müşteriye aittir.

FOTO GALERİ

Ek bilgi

Ağırlık 63 lbs
Boyutlar 900 × 700 × 240 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Benzer Konteyner Modelleri

Ürün Fiyat Talep Formu