web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Tehlikeli Madde Depolama Kabinleri – ATK129

Atık yağ, kimyevi madde, petrol ürünleri, tehlikeli sıvılar, katı maddeler gibi ürünlerin depolanması için özel ürettiğimiz sürgülü kapılı, raflı tehlikeli madde depolama kabinleri.

Atık yağ, kimyevi madde, petrol ürünleri, tehlikeli sıvılar, katı maddeler gibi ürünlerin depolanması için özel ürettiğimiz sürgülü kapılı, raflı tehlikeli madde depolama kabinleri. Türkiye’nin en büyük atık konteyner üreticisi Yuvam Konteyner kalitesi ve tecrübesi ile tüm teknik şartlara uygun, garantili tehlikeli, yanıcı, kimyasal, tıbbi, evsel, kontamine atık konteynerlerinizi üretiyoruz.

Tehlikeli madde depolama kabinleri delikli sac kaplama zemine sahiptir. Zemin altında sızıntı yapacak tehlikeli maddelerin stoklanması için galvaniz tava mevcuttur. Sızma tavasında biriken sıvıların tahliyesi için deşarj musluğuna sahiptir. Kapıları ürünlerinizi rahat yüklemenizi sağlayan çiftli sürgülü kapıdan oluşmaktadır. Duvarları 1 mm sac kaplamalıdır. Atık ürünlerinizi stoklamanızda sizlere kolaylık ve geniş alan sağlayan raf sistemine sahiptir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Fiyat Talep Formu