Tehlikeli Madde Depolama Kabinleri – ATK129

Tehlikeli Madde Depolama Kabinleri – ATK129

Atık yağ, kimyevi madde, petrol ürünleri, tehlikeli sıvılar, katı maddeler gibi ürünlerin depolanması için özel ürettiğimiz sürgülü kapılı, raflı tehlikeli madde depolama kabinleri.

Karşılaştır

Bu ürünü paylaşın

Açıklama

Atık yağ, kimyevi madde, petrol ürünleri, tehlikeli sıvılar, katı maddeler gibi ürünlerin depolanması için özel ürettiğimiz sürgülü kapılı, raflı tehlikeli madde depolama kabinleri. Türkiye’nin en büyük atık konteyner üreticisi Yuvam Konteyner kalitesi ve tecrübesi ile tüm teknik şartlara uygun, garantili tehlikeli, yanıcı, kimyasal, tıbbi, evsel, kontamine atık konteynerlerinizi üretiyoruz.

Tehlikeli madde depolama kabinleri delikli sac kaplama zemine sahiptir. Zemin altında sızıntı yapacak tehlikeli maddelerin stoklanması için galvaniz tava mevcuttur. Sızma tavasında biriken sıvıların tahliyesi için deşarj musluğuna sahiptir. Kapıları ürünlerinizi rahat yüklemenizi sağlayan çiftli sürgülü kapıdan oluşmaktadır. Duvarları 1 mm sac kaplamalıdır. Atık ürünlerinizi stoklamanızda sizlere kolaylık ve geniş alan sağlayan raf sistemine sahiptir.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tehlikeli Madde Depolama Kabinleri – ATK129”

1
Müşteri hizmetleri ile sohbeti başlatmak için aşağıdaki whatsapp butonuna iki kere dokunun.
Powered by