web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

3x10m Tıbbi, Tehlikeli, Evsel ve Ambalaj Atık Hastaneler İçin 4’lü Atık Konteyner Seti – ATK150

3x10m ebatında, 30 m2 alana sahip 4 farklı atık türüne özel bağımsız tıbbi, tehlikeli, evsel ve ambalaj atıklara özel hastaneler için 4lü sızdırmaz atık konteyner depolama seti.

3x10m ebatında, 30 m2 alana sahip 4 farklı atık türüne özel bağımsız tıbbi, tehlikeli, evsel ve ambalaj atıklara özel hastaneler için 4lü sızdırmaz atık konteyner depolama seti.

Örnekteki ürün İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi, İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesine özel tasarladığımız atık depolama konteyner setidir. Sizlerinde hastane yada fabrikanızda bağımsız atık  depolama çözümlerine yönelik özel üretimler yapmaktayız.

EBAT FARKI: Örnek ürünteki konteyner ebatları müşterimizin ihtiyacına uygun büyüklükte 3x10m ebatında imal edilmiştir. Sizin ihtiyacınız olan farklı ebatlarda da aynı şartlarda üretimi yapmaktayız. Daha büyük yada daha küçük ebat farketmeksizin her türlü boyutta imalatını yapmaktayız. Ayrıca konteynerden bir yada bir kaçınında diğerlerine göre değişen ebatlarıda olabilir.

İNCELEME VİDEOSU:

GENEL ÖZELLİKLERİ:

  • Duvarları standartlara uygun tipte sandviç paneldir ve sızdırmaz özellikte yalıtılmıştır.
  • Dış kapıları sızdırmaz soğuk hava deposu kapısındandır.
  • Konteyner iç zeminleri kolay temizlenebilir, yıkanabilir sızdırmaz epoksi kaplamalıdır.
  • Tehlikeli atık konteyner modelinin zemininde sızıntılara özel atık sıvısı biriktirme tavasına sahiptir.
  • Tehlikeli atık konteyner modelinin arkasında biriken akıntılı atıkların toplandığı tava içerisinden tahliyesi için deşarj musluğuna sahiptir.
  • Tıbbi atık konteynerinin yapısı gereğince Kanal TPİP +4 derecede havayı muhafaza edecek soğuk hava deposu klimasına sahiptir.

FOTO GALERİ:

Ek bilgi

Ağırlık 30 lbs
Boyutlar 300 × 1000 × 260 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Ürün Fiyat Talep Formu