web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

42 m2 Çatılı, Çift Verandalı Birleşimli Saclı Konteyner Ev – EV140

42m2 alana sahip konteyner ev içerisinde 2 yatak odası, 1 oturma odası, wc, duş ve mutfak dolabı ve üstü komple çatılı, çift taraflı verandalı galvaniz sac kaplamalı birleşim konteyner ev.

Stok kodu: EV140 Kategoriler: , Etiketler: , ,

42m2 alana sahip konteyner ev içerisinde 2 yatak odası, 1 oturma odası, wc, duş ve mutfak dolabı ve üstü komple çatılı, çift taraflı verandalı galvaniz sac kaplamalı birleşim konteyner ev. Birleşimli konteyner ev satın almak için Yuvam Konteyner’i arayın. Kocaeli, Gebze fabrikamızda imal ettiğimiz ev konteyneri ürünlerimizle Türkiye’nin tüm şehirlerine satışımız mevcuttur.

2 adet 3x7m ebatındaki konteynerin birleşimi sonucu imal ettiğimiz konteyner evler, 1 adet tır ile Türkiye’nin her yerine rahatlıkla sevk edilebilmektedir. Böylece nakliyede fiyat avantajına sahip en büyük konteyner ev modeline sahip olursunuz. Bu modelimizde diğer konteyner evlerden farklı olarak çatısı daha büyük olması ile 2 tarafı verandalı olmaktadır. Böylece evinizin ön yüzü yola yada ön bahçeye bakarken, arka tarafında muhteşem manzaraları gözlerden uzak seyredebileceğiniz ek bir dinlenme alanına sahip olacaksınız.

GENEL ÖZELLİKLERİ

 • İkili birleşim konteyner modellerimizde rahat yük taşıması amacıyla konteyner alt şase profilleri iyi kalite ve kalınlıkta ürünler kullanılarak imal edilir.
 • Zemin kaplamasında m2’de 200 KG yük taşıma kapasitesine sahip küflenmez ve suya dayanıklı betopan ile güçlendirilmiştir.
 • Zemin üstünde avrupa malı PVC mineflö kaplıdır. Yırtılmaya karşı oldukça dirençli olan PVC mineflö aynı zamanda zor kirleri kolaylıkla temizlemenizi sağlar. Dilerseniz fiyat farkı ile laminat parke döşemesi de yapabilmekteyiz.
 • Duvarlarında isteğinize göre galvaniz sac, sandviç panel yada betopan kullanmaktayız. Ekonomik fiyatlı tercih ederseniz duvarlarına galvaniz sac ve PVC lambiri döşemekteyiz. İyi ısı yalıtım isterseniz sandviç panelli olarak imal etmekteyiz. Beton yapı görünümünde olmasını ve içerisinde soba yakabilmeyi isterseniz betopanlı konteyner ev olarak imal etmekteyiz.
 • İç duvar kaplaması kolay temizlemeye uygun PVC lambiri ile kaplanmıştır.
 • Konteyner ev üzer 2 tarafı verandalı olacak biçimde büyük beşik çatı ile kaplıdır. Veranda uzunluklarını isteğinize göre ayarlamaktayız.
 • Pencereleri standart ebat PVC pencere yada özel ebat PVC pencere olarak imal etmekteyiz.
 • İsteğe bağlı olarak pencere ve dış kapı etrafına demir korkuluklarda imal etmekteyiz.
 • Konteynerinizin içindeki su ve elektrik tesisatı TSE ve CE belgeli Türk Malı tesisat malzemeleri ile tamamlanmaktadır.
 • 2 adet yatak odası mevcuttur, 1 adet oturma odası mevcuttur.
 • İçerisinde WC, duş ve el yıkama lavabosu olan odası mevcuttur.
 • Oturma odası içerisinde Amerikan mutfak tipi standart ebat mutfak tezgahı bulunmaktadır.

Ek bilgi

Ağırlık 42 lbs
Boyutlar 600 × 700 × 260 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Ürün Fiyat Talep Formu