web analytics
Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
Adres: Balçık Mah, Organize Cad, No: 24, Gebze, Kocaeli

40 FT Modifiye 72 M2 İki Katlı Restoran Konteyner – ISO135

2 adet 40 FT High Cube ve 1 Adet 20 FT High Cube yük konteynerinden modifiye olarak inşaa edilen sıradışı tasarıma sahip iki katlı birleşim restoran konteyner.

2 adet 40 FT High Cube ve 1 Adet 20 FT High Cube yük konteynerinden modifiye olarak inşaa edilen sıradışı tasarıma sahip iki katlı birleşim restoran konteyner. Yuvam Konteyner Türkiye’nin en büyük yük konteyner imalatçılarından olarak bir çok projede yük konteyner ile sofistike modiye yapılar inşaa etmektedir.

Özellikle Balık restoranları, Fastfood ve Steak House gibi restoranların başlıca tercihi olan sıradışı tasarımlarda restoranları siz müşterilerimiz için özel olarak imal etmekteyiz. Dikkat çekici mimari yapısı ve canlı renkleri ile müşterilerinizin ilgi odağı olacaksınız.

Sizleride hayalinizdeki konteyner restoran alanlarına sahip olmak için bizden fiyat almayı unutmayınız. info@konteynercim.com mail adresimize aklınızda olan projenizi gönderiniz yada örnekteki projemizle ilgili fiyat istiyorsanız onları sormak için eposta gönderiniz. Kocaeli, Gebze’deki fabrikamızda imal ettiğimiz konteyner ürünlerimizi Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerine projelerimizi kurmaktayız.

RESTORAN KONTEYNER GENEL ÖZELLİKLERİ

Sahil şehrinde balık restoranı olarak inşaa edilen restoran konteyner modelimizde üst üste çapraz biçimde sabitlenmiş modifiye 40 FT High Cube yük konteyneri ile müşterilerinizi ağırlayacağınız 57,6 m2 restoran kullanım alanına sahiptir. Alt katın yanında 14.4 m2 alana sahip 20 FT High Cube yük konteynerinden mutfak ve lavabo alanına sahiptir. Arka bölümünden üst kata çıkış için demir merdiven bulunmaktadır. 40 FT konteynerlerin çapraz yerleştirilmesi ile ortaya çıkan alanlarda üst kattaki müşterilerinizin hava alabileceği minyatür balkona sahiptir. Zemini m2’de yatay ağırlık olarak 1350 KG yük taşıma kapasitesine sahip Playwood kaplamalıdır. İç duvarları betopan kaplamalıdır. Müşterilerinize doğal ışık sağlayan geniş pencerelere sahiptir. Pencere ve kapıları antresit alüminyum doğramadan imal edilmiştir. İç ve dış aydınlatması Led armatürler ile sağlanmaktadır. Elektrik tesisatı, aydınlatma ürünleri ve su tesisatı TSE ve CE sertifikalı yerli üretim ürünlerden döşenmiştir. Üst katın balkonlarının etrafında demir korkuluklarla güvenlik sağlanmaktadır.

NOT: Restoran mobilyaları, klima sistemi ve mutfak mobilyaları müşteriye aittir.

Ek bilgi

Ağırlık 72 lbs
Boyutlar 480 × 1200 × 290 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Product Enquiry