web analytics
Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
Adres: Balçık Mah, Organize Cad, No: 24, Gebze, Kocaeli

3x7m Ahşap Fugalı, Süperlüks Ofis Konteyneri – OFS106

3x7m tek odalı Ahşap Fugalı Süperlüks Ofis Konteyneri ucuz, kaliteli, fabrikadan satış konteynerler Konteynercim.com’dan satın al. İstediğiniz özelliklerde içi boş ofis konteynerlerini sizler için üretiyoruz. Daha fazla bilgi için bizi arayınız.

3x7m tek odalı Ahşap Fugalı Süperlüks Ofis Konteyneri ucuz, kaliteli, fabrikadan satış konteynerler Konteynercim.com’dan satın al. İstediğiniz özelliklerde içi boş ofis konteynerlerini sizler için üretiyoruz. Daha fazla bilgi için bizi arayınız.

Ahşap tasarımlı konteynerler mekanlarda doğallığı ön plana çıkaran şık bir tercihtir. Dış duvarlarda doğal ahşap ile hem şık bir görüntü elde edilir, hem de sağlıklı ve hoş kokulu bir yapıya sahip olursunuz. Ahşap kaplamalı ofislerde 2 farklı ürün tercihinde bulunabilirsiniz. İlk doğal, gerçek ahşap ile yaptığımız kaplama, diğeri ise ahşap desenine yada ahşap rengini temsil eden renge boyanarak kaplanan fugalo betopan kaplaması ile elde edilmektedir. İç duvarlarda ise yine doğal, gerçek ahşap ve fugalı betopan kaplamalı olmanın yanı sıra ahşap rengine sahip PVC lambiri ile de kaplanmaktadır.

Ahşap iç ve dış duvar kaplamalarında tasarım detaylarını tamamlayan unsurlarda önemli olmaktadır. Ahşap kaplamalı ofis konteynerlerinde beyaz renkli PVC pencere oldukça zıt bir görüntü sunmaktadır. Bu sebeple tasarımı tamamlayıcı pencere unsurlarını tercih etmek ofis tasarımınızın görselliğini artıracak ve tasarımı tamamlayacaktır. Pencerede detaylarında en çok tercih edilen ürünlerimiz ahşap renkli PVC pencere yada gri renk ve antresit renklerden tercih edilecek alüminyum doğrama pencerelerdir. Konteyner iç zemininde isteğinize göre ahşap desenleri taşıyan PVC mineflö tercihde edebilirsiniz yada daha orjinal tercih isterseniz yine doğal ahşap kaplama yada laminat parket tercihinde bulunabilirsiniz.

Ahşap ofis konteyner imalatında sizin ihtiyaçlarınıza göre imalat planı hazırlamaktayız. Siz tam olarak ne istediğinize karar verin, bize istediğiniz projeyi eposta gönderin yada iletişim numaralarıımızdan bizi arayın.

Ek bilgi

Ağırlık 21 lbs
Boyutlar 300 × 700 × 260 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Product Enquiry

Bu ürün hakkında güncel fiyat bilgisi almak için yada kendi projenize özel farklı ölçü ve tasarımları hakkında daha detalı bilgi almak için aşağıdaki formunu doldurunuz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede fiyat teklifini hazırlayıp gönderecekler.