web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

200x240cm Köşeli Parapet Çatılı Kompozit Kaplamalı Güvenlik Konteyneri – KOM120

200×240 cm ebatında 4,8 m2 alana sahip üzeri kenarlardan 70’er cm, önden 80 cm köşeli parapet çatı ile yağmur ve güneşten korunan kurumsal güvenlik personeli konteyneri.

200×240 cm ebatında 4,8 m2 alana sahip üzeri kenarlardan 70’er cm, önden 80 cm köşeli parapet çatı ile yağmur ve güneşten korunan kurumsal güvenlik personeli konteyneri. Türkiye’nin en büyük kompozit kaplamalı konteyner ve kabin üreticisi Yuvam Konteyner kalitesi ile Türkiye’nin ve Dünya’nın her yeri için imalat yapmaktayız. Fabrikamızda ürettiğimiz kompozit konteynerleri en uygun nakliye avantajları ile adresinize kadar teslim etmekteyiz.

Ürünümüz özellikle fabrika, şirket ofisi, plaza, şantiye, eğitim kurumları gibi yerlerde şık, kaliteli ve uzun yıllar ilk günkü gibi olmasını isteyen müşterilerimiz için yüksek kaliteli malzemelerden ve alüminyum kompozit kaplamalı cephe kaplama ile üretilmiştir.

VİDEO İNCELEMESİ:

GENEL ÖZELLİKLERİ:

  • Dış duvarları alüminyum kompozit kaplamalıdır. Bu üründe müşterimiz kurşun grisini tercih etmiştir. Siz de aynı renk yada yukarıdaki konteyner kompozit renk kataloğumuzda yer alan renklerden herhangi birisini tercih edebilirsiniz.
  • Pencereleri ve kapısı alüminyum doğrama olarak imal edilmiştir.
  • İç zemini laminat parke kaplamalıdır.
  • İç duvarları ve tavanı betopan kaplamalıdır ve üzeri iç mekan duvar boyası ile boyanmıştır.
  • Duvar arası ısı yalıtımı 4 cm taş yünü ile sağlanmaktadır.
  • Dış aydınlatması parapet çatı altlarına yerleştirilmiş 5 adet spot lamba ile sağlanmaktadır. Konteyner etrafına yüksek miktarda ışık kaynağı sağlamaktadır.
  • İç aydınlatması 2 adet spot lamba ile sağlanmaktadır.
  • Tüm elektrik tesisatı CE, TÜV ve TSE belgeli yerli üretim elektrik ekipmanlarından oluşmaktadır.

FOTO GALERİ:

Ek bilgi

Ağırlık 4,8 lbs
Boyutlar 240 × 200 × 240 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Ürün Fiyat Talep Formu