web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

200×200 cm Kompozit Kaplamalı Güvenlik Kabini – KOM107

200×200 cm olarak en çok tercih edilen ebatta Fabrika ve firma binası girişlerinde müşterilerinizi şık bir görüntüye sahip kompozit kaplamalı güvenlik kabinleri ile karşılamak prestijinizi artırmaktadır.

200×200 cm olarak en çok tercih edilen ebatta Fabrika ve firma binası girişlerinde müşterilerinizi şık bir görüntüye sahip kompozit kaplamalı güvenlik kabinleri ile karşılamak prestijinizi artırmaktadır. Alüminyum kompozit kaplamalı güvenlik kabinlerimiz şıklığı ve sağlamlığı tercih eden müşterilerimizin ilk tercih ettikleri ürünlerimizdendir.

Paslanmaz alüminyum kompozit kaplaması ile yıllarca canlı ve berrak görünmeye devam edecek bir yapıya sahip olursunuz. İç kaplaması betopan ile kaplanmaktadır ve istediğiniz renge boyamaktayız. Cam ve kapı doğramaları alüminyum doğramadan yapılmaktadır. İstediğiniz taraftaki camlar sürgülü olarak imal edilmektedir. Zemin kaplaması isteğinize göre Avrupa malı PVC mineflö yada ahşap laminat parke ile kaplanmaktadır. Çatı üst kısmı parapet çatı tasarımı ile şıklığını tamamlamaktadır.

GENEL ÖZELLİKLERİ:

  • Dışı alüminyum kompozit kaplamalıdır.
  • Camları reflekte aynalı cam ile kaplıdır. Böylelikle güvenlik görevlisini dışarıdakiler göremez ama görevli dışarıyı rahatlıkla görebilir. İsteğinize göre şeffaf camlı olarakta imalatını yapmaktayız.
  • Pencere ve Kapısı alüminyum doğrama kapıdan oluşmaktadır.
  • İç zemin laminat parke kaplamalıdır.
  • Duvarları beton levhalarından oluşan betopan ile kaplıdır.
  • Dış ve iç aydınlatması spot aydınlatma lambaları ile sağlanmaktadır.
  • Kullanılan bileşenler TSE ve CE belgeli büyük çoğunluğu yerli üretim ürünlerdir.

Ek bilgi

Ağırlık 4 lbs
Boyutlar 200 × 200 × 240 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Ürün Fiyat Talep Formu