200×200 cm Kompozit Kaplamalı Güvenlik Kabini – KOM107

200×200 cm Kompozit Kaplamalı Güvenlik Kabini – KOM107

200×200 cm olarak en çok tercih edilen ebatta Fabrika ve firma binası girişlerinde müşterilerinizi şık bir görüntüye sahip kompozit kaplamalı güvenlik kabinleri ile karşılamak prestijinizi artırmaktadır.

Karşılaştır

Bu ürünü paylaşın

Açıklama

200×200 cm olarak en çok tercih edilen ebatta Fabrika ve firma binası girişlerinde müşterilerinizi şık bir görüntüye sahip kompozit kaplamalı güvenlik kabinleri ile karşılamak prestijinizi artırmaktadır. Alüminyum kompozit kaplamalı güvenlik kabinlerimiz şıklığı ve sağlamlığı tercih eden müşterilerimizin ilk tercih ettikleri ürünlerimizdendir.

Paslanmaz alüminyum kompozit kaplaması ile yıllarca canlı ve berrak görünmeye devam edecek bir yapıya sahip olursunuz. İç kaplaması betopan ile kaplanmaktadır ve istediğiniz renge boyamaktayız. Cam ve kapı doğramaları alüminyum doğramadan yapılmaktadır. İstediğiniz taraftaki camlar sürgülü olarak imal edilmektedir. Zemin kaplaması isteğinize göre Avrupa malı PVC mineflö yada ahşap laminat parke ile kaplanmaktadır. Çatı üst kısmı parapet çatı tasarımı ile şıklığını tamamlamaktadır.

Ek bilgi

Ağırlık 4 lbs
Boyutlar 200 × 200 × 240 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “200×200 cm Kompozit Kaplamalı Güvenlik Kabini – KOM107”

1
Müşteri hizmetleri ile sohbeti başlatmak için aşağıdaki whatsapp butonuna iki kere dokunun.
Powered by