web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

240x240cm Kompozit Kaplamalı Güvenlik Konteyneri – KOM115

240×240 cm ebatında 5,76 m2 alana sahip kare tipinde, dışı alüminyum kompozit kaplamalı, içi betopan kaplamalı, kapı ve pencereleri alüminyum doğramalı bekçi kulübesi, güvenlik kabini, showroom konteyneri.

240×240 cm ebatında 5,76 m2 alana sahip kare tipinde, dışı alüminyum kompozit kaplamalı, içi betopan kaplamalı, kapı ve pencereleri alüminyum doğramalı bekçi kulübesi, güvenlik kabini, showroom konteyneri.

Standart ölçekte bir güvenlik kabini istiyorsanız bu alüminyum kompozit kaplamalı güvenlik kabini tam sizin istediğiniz ebatta. 2 güvenlik personelinin içerisinde rahatlıkla çalışabileceği bir iç alana sahiptir.

GENEL ÖZELLİKLERİ:

  • Dışı alüminyum kompozit kaplamalıdır. örnek ürünteki renk açık gridir, fakat siz renk kartelamızdan fiyat farkı olmaksızın farklı bir alüminyum kompozit rengi seçebilirsiniz.
  • İç duvarları yangın yavaşlatıcı özelliğe sahip yerli üretim betopan kaplamalıdır.
  • Pencereleri alüminyum doğramadır. Fakat isteğinize göre PVC doğramalı pencereli olarakta imal etmekteyiz.
  • Bu modelde konteynerin pencereleri standart açılır pencere olarak dizayn edilmiştir. Fakat sizin isteğinize göre sürgülü pencere yada sabit pencereli olarakta imal etmekteyiz.
  • Kapısı alüminyum doğrama kapıdır. İsteğinize göre daha iyi ısı yalıtım için renkli PVC doğramalı kapı olarakta imalatını yapabilmekteyiz.
  • Zemini standart kalite TSE’li laminat parke kaplamalıdır. Siz daha özel parke tercih ederseniz, bunu imlatımıza kendiniz satın alıp getirmeniz durumunda bu parkeyide döşeyebilmekteyiz.
  • Çatısı standart ölçülerde çıkıntılara sahip parapet çatıdan oluşmaktadır. İsteğinize göre parapet çatı büyüklüğünü daha da artırabilmekteyiz.
  • Dış aydınlatması parapet çatı altında yer alan 2 adet spot aydınlatma lambası ile sağlanmaktadır. İsteğinize göre spot lamba sayısını daha fazla koymaktayız.
  • İç aydınlatması standart oda içi tavan aydınlatması ile sağlanmaktadır.
  • Elektrik hatta standart olarak 1’er adettir. Sizin talebiniz olursa içerisine daha fazla elektrik prizi koymaktayız ve belirtmeniz durumunda ayrıca telefon hattı ve internet için ethernet hattı da döşemekteyiz.

İNCELEME VİDEOSU:

Örnekteki ürünün su tahliye kanalları bu ürünü sipariş veren müşteriye özel kontrollü su akış zinciri eklenerek üretilmiştir. Sizde bu özellikten istiyorsanız sipariş esnasında bunu belirtmelisiniz.

FOTO GALERİ:

Ek bilgi

Ağırlık 5,76 lbs
Boyutlar 2,4 × 2,4 × 2,4 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Benzer Konteyner Modelleri

Ürün Fiyat Talep Formu