web analytics
Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
Adres: Balçık Mah, Organize Cad, No: 24, Gebze, Kocaeli

150x200cm Kompozit Kaplamalı Geniş Güvenlik Kabini – KOM116

150×200 cm ebatında 3 m2 alana sahip geniş tipte, dışı alüminyum kompozit kaplamalı, içi betopan kaplamalı, kapı ve pencereleri alüminyum doğramalı güvenlik kabini, bekçi kulübesi, bilet gişesi ve vale kabini olarak kullanılabilen konteyner.

150×200 cm ebatında 3 m2 alana sahip geniş tipte, dışı alüminyum kompozit kaplamalı, içi betopan kaplamalı, kapı ve pencereleri alüminyum doğramalı güvenlik kabini, bekçi kulübesi, bilet gişesi ve vale kabini olarak kullanılabilen konteyner.

Bu konteyner güvenlik kabini ürünümüzde en çok tercih edilen 150×150 cm kompozit kaplamalı güvenlik kabinimize göre yarım metre daha uzun olması sebebiyle daha geniş ve ferah kullanım alanı sağlar. Özellikle personelin içerisinde uzun süreli çalışması gerektiği durumlarda geniş yapısı sayesinde personelin rahat olmasını ve daha verimli çalışmasını sağlar.

GENEL ÖZELLİKLERİ:

  • Dışı alüminyum kompozit kaplamalıdır. örnek ürünteki renk açık gridir, fakat siz renk kartelamızdan fiyat farkı olmaksızın farklı bir alüminyum kompozit rengi seçebilirsiniz.
  • İç duvarları yangın yavaşlatıcı özelliğe sahip yerli üretim betopan kaplamalıdır.
  • Pencereleri alüminyum doğramadır. Fakat isteğinize göre PVC doğramalı pencereli olarakta imal etmekteyiz.
  • Bu modelde konteynerin pencereleri standart açılır pencere olarak dizayn edilmiştir. Fakat sizin isteğinize göre sürgülü pencere yada sabit pencereli olarakta imal etmekteyiz.
  • Kapısı alüminyum doğrama kapıdır. İsteğinize göre daha iyi ısı yalıtım için renkli PVC doğramalı kapı olarakta imalatını yapabilmekteyiz.
  • Zemini standart kalite TSE’li laminat parke kaplamalıdır. Siz daha özel parke tercih ederseniz, bunu imlatımıza kendiniz satın alıp getirmeniz durumunda bu parkeyide döşeyebilmekteyiz.
  • Çatısı standart ölçülerde çıkıntılara sahip parapet çatıdan oluşmaktadır. İsteğinize göre parapet çatı büyüklüğünü daha da artırabilmekteyiz.
  • Dış aydınlatması parapet çatı altında yer alan 4 adet spot aydınlatma lambası ile sağlanmaktadır. İsteğinize göre spot lamba sayısını daha fazla koymaktayız.
  • İç aydınlatması standart oda içi tavan aydınlatması ile sağlanmaktadır.
  • Elektrik hatta standart olarak 1’er adettir. Sizin talebiniz olursa içerisine daha fazla elektrik prizi koymaktayız ve belirtmeniz durumunda ayrıca telefon hattı ve internet için ethernet hattı da döşemekteyiz.

Ek bilgi

Ağırlık 3 lbs
Boyutlar 150 × 200 × 240 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Benzer Konteyner Modelleri

Product Enquiry

Bu ürün hakkında güncel fiyat bilgisi almak için yada kendi projenize özel farklı ölçü ve tasarımları hakkında daha detalı bilgi almak için aşağıdaki formunu doldurunuz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede fiyat teklifini hazırlayıp gönderecekler.