web analytics
Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
Adres: Balçık Mah, Organize Cad, No: 24, Gebze, Kocaeli

Yük Konteyneri

Nakliyeciliğin, uluslararası taşımacılığı en önemli unsuru yük konteyneridir. Sağlam şase yapısı sayesinde tır kasalarında güvenlik biçimde hemen her yere taşınabilme kolaylığı sayesinde, 100 tonlara varan yük taşıma sağlamlığı ve kapasitesiyle İSO yük konteynerleri dünyaca kabul edilmiş bir standarttır. Ülkemiz her sene ihracatta yeni yeni rekorlar kırmaya devam ediyor, ülkemizde üretim yapan, ülkesini seven iş adamları sayesinde ürünlerini ithal etmek yerine ülkemizde üreterek ülkemize her geçen gün daha da değer katıyor.

Yük konteynerlerinin en önemli üretim üssü Çin olmasına karşı Türkiye’de de önemli miktarda yük konteyneri üretimi yapılmaktadır. Türkiye’de üretilen yük konteynerleri üretiminde kullanılan demir hammaddesi kalitesi sayesinde daha da kaliteli yük konteynerleri üretilebilmektedir. Çin piyasası hurda dönüşümüden elde edilen demir hammaddesi ile çokça üretim yapmaktadır. Bu yüzden kalitede ciddi sorunlar yaşayabilmektedir.

Yuvam Konteyner sizler için yük konteynerini yerli olarak sıfırdan üretmektedir. Hem ithal edilip ülkemizden döviz gitmesine engel olmak hem de ülkemize katma değer oluşturmak Yuvam Konteyner’in değişmez önceliğidir. Yuvam Konteyner‘e ürettireceğiniz yük konteynerleri uluslararası standartlarda ve kalitelerde üretilmektedir. Ayrıca yük konteyneri üretiminde kullanılan ek malzemeleri de Yerli üretim yapan firmalardan temin etmektedir.

Sıfır ISO Yük Konteyneri Üretimi

ISO yük konteyner üretimimiz 10 feet, 20 feet, 40 feet ve 45 feet ebatlarında hem standart hem de Highcube tipinde üretim olarak yapmaktayız. Ayrıca Exproof konteyner, flatrack, opentop tarzda üretim de yapmaktayız.

İkinciel ISO Yük Konteyneri Satışı

Eğer yük konteyneri ihtiyacınız ikinciel olarak varsa, ikinciel yük konteyneri alım ve satımı da yapmaktayız. İkinciel yük konteynerlerimizin büyük çoğunluğu Çin menşeli olmaktadır.

Yük Konteyneri Tamiri

Eğer yük konteyneri sahibiyseniz ve konteynerinizin bakıma ihtiyacı varsa, yıllardır bu alanda tecrübeli olan firmamız sizlere adresiniz de yük konteyneri tamiri hizmeti vermektedir. Yük konteynerlerinizin arızalı ve düzeltilmeye ihtiyacı olan bölümlerin fotoğraflarını çekip, alo sipariş hattımıza Whatsapp üzerinden fotoğraflarınızı gönderin. Sizlere özel tamirat ve tadilat fiyatını hesaplayıp dönüş yapalım. Adresiniz de yük konteynerinizin tamiratını yapalım. Siz de hem zamandan tasarruf edin hem de tamirat için ödeyeceğiniz nakliye masraflarından tasarruf edin.

Bir yanıt yazın

Product Enquiry