web analytics
Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
Adres: Balçık Mah, Organize Cad, No: 24, Gebze, Kocaeli

Reefer Konteyneri Kiralama

Reefer depolama konteynerleri gıda ve ilaç sektörünün en önemli ayağını oluşturmaktadır. Gıda ve ilaçlar insan yaşamı için vazgeçilmez unsurlardır. Bu yüzden uygun saklama koşullarında depolanması bir gerekliliktir. Bu gibi durumlarda Reefer Konteyner en önemli depolama tercihi olarak öne çıkmaktadır. Reefer konteynerler sağlam yapısı ve ısı sızdırmaz özelliği ile içerisinde depolanan ürünleri güvenle muhafaza edebilir.

Reefer konteynerleri diğer yük konteynerlerinden ayıran en büyük özelliği ise soğutucu sisteme sahip olmalarıdır. Bünyesinde barındırdığı soğutma sistemi sayesinde bozulmaya müsait gıda ve ilaç türevi ürünlerin muhafaza edilmesi gereken oda sıcaklığında uzun süre ürünlerinizi koruyabilir.

Soğuk oda tercihlerinde Reefer konteyner satın almak sizlere maliyetli olabilir. Özellikle kısa dönemli Reefer konteyner kiralama ihtiyaçlarınızda satın almak yerine kiralamak en iyi seçenektir. Böyle durumlarda sağlam, bakımlı bir reefer konteyner kiralamak oldukça kârlı olacaktır.

Reefer Konteyner Kiralama Hizmeti Teklifi İsteyin

Konteynercim.com sizlere istediğiniz sayıda 40 ft ve 20 ft reefer konteyner kiralama hizmeti vermektedir. Kiralama hizmeti minimun 2 ay olmak kaydı ile dilediğiniz süre kadar soğuk oda konteynerleri kiralayabilirsiniz. Hizmetimiz tüm Türkiye’yi kapsamaktadır.

Reefer konteyner kiralama ve bilgi almak için bizden teklif almayı unutmayınız.

Bir yanıt yazın

Product Enquiry