web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

6x7m 42m2 Birleşimli Şantiye Ofis Konteyneri – OFS173

6x7m full odalı, 42 m2 wc’li, duşlu, mutfaklı birleşim şantiye ofis konteynerleri ucuz, kaliteli, fabrikadan satış konteynerler Konteynercim.com’dan satın al.

6x7m 42 m2 birleşim şantiye ofis konteynerleri ucuz, kaliteli, fabrikadan satış konteynerler Konteynercim.com’dan satın al. Birleşimli konteynerlerde en çok tercih edilen birleşimli türü 2 adet 3x7m ebatındaki konteyner birleşmesi ile 42 m2 alana sahip olan konteyner modelidir.

Yapı olarak genelde Standart ve Panelli şeklinde iki türü tercih edilir. Standart diye adlandırılan model dış kaplaması galvaniz saclı, iç kaplaması PVC lambiri ve duvar arası ısı yalıtımı EPS köpük ile sağlanan modeldir. Sandiviç panelli modelde ise duvarları standart modele göre %60 civarı daha fazla ısı yalıtım sağlayan yerli üretim sandiviç paneller kullanılmaktadır. 3x7m ebatında taşınabilir olarak fabrikamızda tüm sistemiyle hazır biçimde imal edilmektedir. Daha sonra 2 tanesi 1 tıra rahatlıkla sığabilmesi sayesinde uygun nakliye avantajı ile adresinize kadar taşınır ve yerinde ekibimiz tarafından iki parçanın birleşmesi sağlanarak sizlere teslim edilir. Bu esnada nakliye ücreti ve personel konaklama ücreti alıcıya aittir.

Birleşimli ofis konteyner ürünlerimizde komple 42 m2lik tek odalı büyük bir ofis olarakta kullanabilirsiniz yada içerisinde oda bölmeleri, wc, mutfak gibi ek alanlarda tercih edebilirsiniz.

ÖRNEK 3x7m 2Lİ BİRLEŞİM KONTEYNER MODELLERİMİZ

Ek bilgi

Ağırlık 42 lbs
Boyutlar 600 × 700 × 240 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Benzer Konteyner Modelleri

Ürün Fiyat Talep Formu