web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

42m2 İki Katlı, Merdivenli, Galvaniz Saclı Şantiye Ofis Konteyneri – SAN157

3x7m ebatında 2 adet birleşimli, merdivenli, galvaniz sac kaplamalı 42m2 alana sahip tek odalı, iki odalı, wc, mutfakli  fabrika, şantiye gibi yerlerde kullanıma uygun iki katlı ofis konteyneri.

3x7m ebatında 2 adet birleşimli, merdivenli, galvaniz sac kaplamalı 42 m2 alana sahip tek odalı, iki odalı, wc, mutfakli  fabrika, şantiye gibi yerlerde kullanıma uygun iki katlı ofis konteyneri.

2 katlı konteynerler 21 m2lik alanda 42 m2lik yapı kullanmanıza imkan sağlar. Ayrıca üst katın yüksekten görüş avantajı ile çalışma sahasını yukarıdan kontrol edebilmenizi sağlar. Çift katlı ofis konteynerlerini özelleştirilebilir olarak imal etmekteyiz. Alt katta ve üst katta ihtiyacınız olan oda bölmeleri, wc, duş alanları ve mutfak gibi çeşitli alanlarla imal etmekteyiz. Galvaniz saclı olması, fiyatının uygun olmasını sağlamaktadır, ayrıca iç kaplaması PVC lambiridir. Böylece oluşabilecek ağır lekeleri tiner, kolonya gibi çözücülerle kolaylıkla silebilirsiniz, boyamak zorunda kalmazsınız. Üst kata çıkış merdiveni ile isterseniz direk çıkış sağlanır yada merdiveni teras biçiminde imal ederek üst katta bir balkon alanına sahip olursunuz.

İki katlı şantiye ofis konteyner modellerimizde merdivenin çıkış yönünü, kapı yönünü ve iç oda yerleşim planını seçebilme özgürlüğüne sahipsiniz. Aşağıdan çeşitli merviden ve renk yapısına sahip 2 katlı ofis konteyner modellerimizi inceleyebilirsiniz. Bu modellerden istediğinizi seçimini yapabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz renk yada merdiven ile kapı yönü yerleşimi sizin isteğinize göre yoksa üzülmeyin, Sizin hayal ettiğiniz 2 katlı ofis konteynerinde üretimini yapmaktayız. Bizi iletişim eposta adresimizden gönderin yada bizi arayın.

Ek bilgi

Ağırlık 21 lbs
Boyutlar 600 × 700 × 260 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Ürün Fiyat Talep Formu