web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

42 m2 Birleşimli, 3 Odalı Galvaniz Saclı Konteyner Ev – EV144

42 m2 alana sahip ve içerisinde 1 oturma odası, 2 yatak odası, wc, duş, mutfak tezgahı bulunanan 2 adet 3x7m birleşimli, dışı galvaniz sac kaplamalı, ekonomik fiyatlı büyük konteyner ev.

42 m2 alana sahip ve içerisinde 1 oturma odası, 2 yatak odası, wc, duş, mutfak tezgahı bulunanan 2 adet 3x7m birleşimli, dışı galvaniz sac kaplamalı, ekonomik fiyatlı büyük konteyner ev. Birleşimli konteyner ev satın almak için Yuvam Konteyner’i arayın. Kocaeli, Gebze fabrikamızda imal ettiğimiz ev konteyneri ürünlerimizle Türkiye’nin tüm şehirlerine satışımız mevcuttur.

İç planında ön giriş kısmı 3x7m oturma odası olarak dizayn edilmiştir ve içerisinde 1 metrelik standart ebat Amerikan mutfak tipi mutfak tezgahı mevcuttur. Arka bölüme ortadan geçiş yapılmaktadır ve arka bölümün sağ ve sol tarayı yatak odası olarak planlanmıştır. Arka bölümün ortasında geniş WC, duş bölümü mevcuttur.

İMAR ALMAK İÇİN EN UYGUN KONTEYNER EV MODELİ

Arsanıza imar almak istediğinizde üzerinde bulundurmanız gereken, elektrik ve su başvurusu yapabileceğiniz bir yapıya ihtiyaç duymaktasınız. 3x7m 42m2’lik birleşimli konteyner ev modellerimiz sizlere hem imar izni almanız için gerekli ev özelliklerini sunar hem de üzerinde hazır olarak gelen döşeli elektrik ve su tesisatı ile gerekli izinleri almanızı sağlayan yapıyı size sunar. Böylece yetkililerin istediği ev şartlarını sizlere kolaylıkla sunar. Beton yapılara göre çok ekonomik oluşu ve kısa sürede inşaa edilmesi sizlere para ve zaman kazancı sağlar.

GENEL ÖZELLİKLERİ

 • Zemin kaplamasında m2’de 200 KG yük taşıma kapasitesine sahip küflenmez ve suya dayanıklı betopan ile güçlendirilmiştir.
 • Zemin üstünde avrupa malı PVC mineflö kaplıdır. Yırtılmaya karşı oldukça dirençli olan PVC mineflö aynı zamanda zor kirleri kolaylıkla temizlemenizi sağlar. Dilerseniz fiyat farkı ile laminat parke döşemesi de yapabilmekteyiz.
 • Duvarlarında isteğinize beyaz renk fırın boyalı galvaniz sac kullanılmıştır. İsteğinize göre farklı renklere de boyanmaktadır.
 • İç duvar kaplaması kolay temizlemeye uygun PVC lambiri ile kaplanmıştır.
 • Pencereleri standart ebat PVC pencere yada özel ebat PVC pencere olarak imal etmekteyiz.
 • Dış kapısı standart ebat sac kapıdan imal edilmiştir.
 • İç oda ve wc kapıları standart ebat Amerikan panel kapıdır.
 • İsteğe bağlı olarak pencere ve dış kapı etrafına demir korkuluklarda imal etmekteyiz.
 • Konteynerinizin içindeki su ve elektrik tesisatı TSE ve CE belgeli Türk Malı tesisat malzemeleri ile tamamlanmaktadır.
 • 2 adet yatak odası mevcuttur, 1 adet oturma odası mevcuttur.
 • İçerisinde WC, duş ve el yıkama lavabosu olan odası mevcuttur. Standart duş teknesi kullanılmaktadır.
 • Oturma odası içerisinde Amerikan mutfak tipi standart ebat mutfak tezgahı bulunmaktadır.

Ek bilgi

Ağırlık 42 lbs
Boyutlar 600 × 700 × 260 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Ürün Fiyat Talep Formu