web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

42 m2 3 Odalı, Birleşimli, Galvaniz Saclı Beşik Çatılı Konteyner Ev – EV141

42m2 alana sahip konteyner ev içerisinde 2 yatak odası, 1 oturma odası, wc, duş ve mutfak dolabı ve üstü komple beşik çatılı, galvaniz sac kaplamalı birleşim konteyner ev.

Stok kodu: EV141 Kategoriler: , Etiketler: , , ,

42m2 alana sahip konteyner ev içerisinde 2 yatak odası, 1 oturma odası, wc, duş ve mutfak dolabı ve üstü komple beşik çatılı, galvaniz sac kaplamalı birleşim konteyner ev. Birleşimli konteyner ev satın almak için Yuvam Konteyner’i arayın. Kocaeli, Gebze fabrikamızda imal ettiğimiz ev konteyneri ürünlerimizle Türkiye’nin tüm şehirlerine satışımız mevcuttur.

İMAR ALMAK İÇİN EN UYGUN KONTEYNER EV MODELİ

Arsanıza imar almak istediğinizde üzerinde bulundurmanız gereken, elektrik ve su başvurusu yapabileceğiniz bir yapıya ihtiyaç duymaktasınız. 3x7m 42m2’lik birleşimli çatılı konteyner ev modellerimiz sizlere hem imar izni almanız için gerekli ev ve çatı yapısı imkanlarını sunar hem de üzerinde hazır olarak gelen döşeli elektrik ve su tesisatı ile gerekli izinleri almanızı sağlayan yapıyı size sunar. Böylece yetkililerin istediği ev şartlarını sizlere kolaylıkla sunar. Beton yapılara göre çok ekonomik oluşu ve kısa sürede inşaa edilmesi sizlere para ve zaman kazancı sağlar.

GENEL ÖZELLİKLERİ

 • İkili birleşim konteyner modellerimizde rahat yük taşıması amacıyla konteyner alt şase profilleri iyi kalite ve kalınlıkta ürünler kullanılarak imal edilir.
 • Zemin kaplamasında m2’de 200 KG yük taşıma kapasitesine sahip küflenmez ve suya dayanıklı betopan ile güçlendirilmiştir.
 • Zemin üstünde avrupa malı PVC mineflö kaplıdır. Yırtılmaya karşı oldukça dirençli olan PVC mineflö aynı zamanda zor kirleri kolaylıkla temizlemenizi sağlar. Dilerseniz fiyat farkı ile laminat parke döşemesi de yapabilmekteyiz.
 • Duvarlarında isteğinize göre galvaniz sac, sandviç panel yada betopan kullanmaktayız. Ekonomik fiyatlı tercih ederseniz duvarlarına galvaniz sac ve PVC lambiri döşemekteyiz. İyi ısı yalıtım isterseniz sandviç panelli olarak imal etmekteyiz. Beton yapı görünümünde olmasını ve içerisinde soba yakabilmeyi isterseniz betopanlı konteyner ev olarak imal etmekteyiz.
 • İç duvar kaplaması kolay temizlemeye uygun PVC lambiri ile kaplanmıştır.
 • Konteyner ev üzeri beşik çatı ile kapalıdır ve su dereleri ile su tahliyesi yapılmaktadır. Konteyner çatısı yerinde montaj edilmektedir. Nakliye ücreti ve montaj ücreti müşteriye aittir.
 • Pencereleri standart ebat PVC pencere yada özel ebat PVC pencere olarak imal etmekteyiz.
 • İsteğe bağlı olarak pencere ve dış kapı etrafına demir korkuluklarda imal etmekteyiz.
 • Konteynerinizin içindeki su ve elektrik tesisatı TSE ve CE belgeli Türk Malı tesisat malzemeleri ile tamamlanmaktadır.
 • 2 adet yatak odası mevcuttur, 1 adet oturma odası mevcuttur.
 • İçerisinde WC, duş ve el yıkama lavabosu olan odası mevcuttur.
 • Oturma odası içerisinde Amerikan mutfak tipi standart ebat mutfak tezgahı bulunmaktadır.

Ek bilgi

Ağırlık 42 lbs
Boyutlar 600 × 700 × 260 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Ürün Fiyat Talep Formu