web analytics
Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
Adres: Balçık Mah, Organize Cad, No: 24, Gebze, Kocaeli

3x9m 3 Odalı Tehlikeli Atık Depolama Konteyneri – ATK144

3x9m ebatında 21m2 alana sahip, dış duvarları fırın boyalı galvaniz sac kaplamalı, içi yalıtımsız 3 odalı, odaların kapıları sürgülü sistemli tehlikeli atık depolama konteyneri.

3x9m ebatında 21m2 alana sahip, dış duvarları fırın boyalı galvaniz sac kaplamalı, içi yalıtımsız 3 odalı, odaların kapıları sürgülü sistemli tehlikeli atık depolama konteyneri. Yuvam Konteyner Türkiye’nin en büyük atık konteyner üreticisidir.

Örnekteki ürün 3x9m ebatında imal edilmiştir, istenildiğinde farklı büyüklüklerde ve yüksekliklerde de imalatı yapılmaktadır. Her odasında farklı tür atık depolamaya müsaittir. Kapıları yana sürgülü kapı türünde imal edilmiştir. Ayrıca isteğe göre uzaktan kumandalı otomatik açılır kepenkli kapılı olarakta imal edilmektedir. Otomatik açılır kepenk sistemi sayesinde forklift ile atıklar yüklenirken araçtan inmeden kolaylıkla atık yüklemesi yapılabilmektedir.

GENEL ÖZELLİKLERİ:

  • Duvarları 1 mm fırın boyalı galvaniz sacdır.
  • İç duvarları yalıtımsızdır.
  • 3 bölme odadan oluşmaktadır.
  • Kapıları 3 adet sürgülü kapıdan oluşmaktadır. İsteğinize göre otomatik açılır kepenk sistemli kapı olarakta imal etmekteyiz.
  • Zemin 2 mm delikli bakvala sacdır.
  • Zemin altı 1,5 mm galvaniz saclı sizdırmazlık deposu yer almaktadır.
  • Sızdırmazlık deposu birikintileri için 6 adet deşarj musluğu yer almaktadır.
  • Çatısı paslanmaya dirençli galvaniz sac ile kaplıdır.

FOTO GALERİ:

Ek bilgi

Ağırlık 27 lbs
Boyutlar 300 × 900 × 240 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Product Enquiry

Bu ürün hakkında güncel fiyat bilgisi almak için yada kendi projenize özel farklı ölçü ve tasarımları hakkında daha detalı bilgi almak için aşağıdaki formunu doldurunuz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede fiyat teklifini hazırlayıp gönderecekler.