web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

3x7m Otomobil Garaj Konteyner, Otomatik Kepenli – GAR101

3x7m alana sahip 21 m2 genişliğinde tüm otomobillerin rahatça sığabildiği uzaktan kumandalı otomatik açılır kepenkli sistem garaj konteyneri.

Stok kodu: GAR101 Kategoriler: Etiketler: , ,

3x7m alana sahip 21 m2 genişliğinde tüm otomobillerin rahatça sığabildiği uzaktan kumandalı otomatik açılır kepenkli sistem garaj konteyneri.

GARAJ KONTEYNERİ ÖZELLİKLERİ

Garaj konteynerlerimizin zemini 5 ton yük taşıma kapasitesine sahiptir. Sac zemini sayesinde her ağırlıktaki aracınız rahatlıkla taşınabilmektedir. Duvarları 0,50mm sac ile kaplıdır, iç duvarları oluşabilecek yağ lekelerinin kolayca silinerek çıkarılabilen PVC lambiri ile kaplıdır. Soğuk havalarda aracınızın yağ, radyatör ve cam suyunun donmasına engel olacak EPS köpük ile ısı yalıtımı sağlanmaktadır.

Garaj kapısı uzaktan kumandalı otomatik açılır kepenk sistemine sahiptir. Garaj konteyner sisteminde iç aydınlatması ve aracınızın bakımında gerekli olacak aletleri kullanabileceğiniz priz mevcuttur. Ayrıca elektrik kesintilerine karşı garaj kapısının el ile manuel olarak açabilme imkanınız mevcuttur.

FOTO GALERİ:

BİRLEŞİMLİ GARAJ KONTEYNER MODELİMİZ:

3 parçalı birleşimli olarak imal etmekteyiz. Her parçanın genişliği 4 metre, arkaya derinliği ise 6 metredir. 3 garajın birleştirilmesi ile 12 metre genişlik ve 6 metre derinlikte birleşimli garaj konteyner modelimizi oluşturmaktadır. Nakliyesi müşterimize ait olmak üzere, 3 parça halinde yada ihtiyacınız olduğu ebatta imal ediyoruz ve yerinde montajını yapıyoruz.

İNCELEME VİDEOSU

Ek bilgi

Ağırlık 2 lbs
Boyutlar 300 × 700 × 240 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Ürün Fiyat Talep Formu