3x7m İki Odalı, WC, Duş ve Mutfaklı, Hazır Çatılı Konteyner Ev, Sandviç Panel – EV135

3x7m İki Odalı, WC, Duş ve Mutfaklı, Hazır Çatılı Konteyner Ev, Sandviç Panel – EV135

3x7m alanı ile 21 m2 ebata sahip hazır çatılı, konteyner ev de 2 oda, bir tuvalet, bir duş ve 1 mutfak dolabına sahip full sandviç panelli konteyner ev için ilk tercihiniz olduğumuz için teşekkür ederiz.

Karşılaştır

Bu ürünü paylaşın

Açıklama

3x7m alanı ile 21 m2 ebata sahip hazır çatılı, konteyner ev de 2 oda, bir tuvalet, bir duş ve 1 mutfak dolabına sahip full sandviç panelli konteyner ev için ilk tercihiniz olduğumuz için teşekkür ederiz. Yuvam Konteyner kalitesi ile imal ettiğimiz kendinden çatılı full konteyner evlerimizi Türkiye’nin dört bir yanına kurmaya devam etmekteyiz.

4 kişilik bir ailenin rahatlıkla yaşayabileceği 3x7m ebatındaki konteyner evinizi üst çatısı ile birlikte komple fabrikamızda imal ediyouruz. Ayrıca sandviç panelin ısı yalıtım avantajı ile diğer model konteyner evlere göre ısı yalıtımı %60 daha fazla olmaktadır. Çok soğuk havalar için en ideal duvar kaplamasıdır. Dilerseniz siz ayrıca veranda çatısının montajını yapabilirsiniz yada montaj ekibimiz servis ücretine mukabil adresinizde veranda çatısını montajlar. Nakliye ücreti ve veranda çatı montaj ücreti müşteriye aittir.

İMAR ALMAK İÇİN EN UYGUN KONTEYNER EV MODELİ

Arsanıza imar almak istediğinizde üzerinde bulundurmanız gereken, elektrik ve su başvurusu yapabileceğiniz bir yapıya ihtiyaç duymaktasınız. 3x7m çatılı konteyner ev modellerimiz sizlere hem imar izni almanız için gerekli ev ve veranda yapısı imkanlarını sunar hem de üzerinde hazır olarak gelen döşeli elektrik ve su tesisatı ile gerekli izinleri almanızı sağlayan yapıyı size sunar. Böylece yetkililerin istediği ev şartlarını sizlere kolaylıkla sunar. Beton yapılara göre çok ekonomik oluşu ve kısa sürede inşaa edilmesi sizlere para ve zaman kazancı sağlar.

GENEL ÖZELLİKLERİ

 • 21 m2 alanı ile ortalama 4 kişinin içerisinde rahatlıkla yaşabileceği bir boyuta ve özellikler sahiptir.
 • Duvarları sandiviç panel olması sayesinde ısı yalıtımı oldukça iyidir. İsteğinize göre galvaniz sac ve PVC lambirili daha ekonomik duvar olarakta imal etmekteyiz.
 • Zemini m2’de 200 KG yük taşıma kapasitesine sahip yerli betopan kullanılmaktadır.
 • Zemin üst kaplaması avrupa malı PVC mineflö ile kaplanmaktadır.
 • 2 adet standart ebat PVC penceresi mevcuttur. İsteğinize göre pencere dışlarına demir korkulukta imal etmekteyiz.
 • Tavan iç kaplaması PVC lambiri ile kaplanmaktadır. İsteğinize göre fiyat farkı ile soba yakmaya uygun betopan olarakta kaplama yapılmaktadır.
 • Tavan üst kaplaması paslanmaya dirençli trapez sac ile kapatılmıştır.
 • Tavan ısı yalıtımı taş yünü ile sağlanmaktadır.
 • Konteyner üstünde fabrikamızda hazırlanmış ve konteyner üzerine monte edilmiş trapez saclı hazır çatıya sahiptir. Çatı yüksekliği yaklaşık 35 cm olması sebebiyle tır üzerinde köprülerden de rahatlıkla geçebilmektedir.
 • 1 mt uzunluğunda standart ebat mutfak dolabı mevcuttur.
 • WC’si klozet tiptir, yanında el yıkama lavabosu ve duş teknesi mevcuttur.
 • WC havalandırması menfez ile sağlanmaktadır.
 • Tüm elektrik tesisatı yerli üretim TSE ve CE sertifikalı ürünlerden döşenmiştir.
 • Su tesisatı TSE ve CE belgeli yereli üretim ürünlerden çekilmiştir.

Ek bilgi

Ağırlık 21 lbs
Boyutlar 300 × 700 × 260 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “3x7m İki Odalı, WC, Duş ve Mutfaklı, Hazır Çatılı Konteyner Ev, Sandviç Panel – EV135”

Open chat
1
Müşteri hizmetleri ile sohbeti başlatmak için aşağıdaki whatsapp butonuna iki kere dokunun.