web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

3x7m İki Odalı, Mutfaklı, Tuvalet, Duşlu, Çatılı, Verandalı Konteyner Ev, Saclı – EV133

3x7m ebata biri oturma odası, diğeri yatak odası olan iki odalı, içerisinde mutfağı, tuvaleti, banyosu olan, önü verandalı, üstü beşik çatılı galvaniz sac kaplamalı konteyner eve Yuvam Konteyner kalitesi ile sahip olun.

Stok kodu: EV133 Kategoriler: Etiketler: , , , ,

3x7m ebata biri oturma odası, diğeri yatak odası olan iki odalı, içerisinde mutfağı, tuvaleti, banyosu olan, önü verandalı, üstü beşik çatılı galvaniz sac kaplamalı konteyner eve Yuvam Konteyner kalitesi ile sahip olun.

Bağ, bahçe, tarla gibi arsalar başta olmak üzere, yaylada, deniz kenarında, hemen hemen her yerde kullanabileceğiniz en ideal ölçü ve özelliklerde konteyner ev. Dış kaplaması fırın boyalı galvaniz saclı ve iç kaplamasının kolay temizlenebilir PVC lambiri kaplama olması bu modelimizi en ekonomik kontenyer ev modeli yapmaktadır. En az 3 kişilik bir ailenin rahatlıkla yaşamasına imkan veren 2 odasından birini yatak odası olarak kullanabilir, diğerini de oturma odası olarak kullanabilirsiniz. Odalarda çekyat yada iki kişilik yatak rahatlıkla sığabilmektedir. Oda genişliklikleri 265×280 cm olmaktadır ve ortada WC, duş ve mutfak için 150×280’lik bir alan kalmaktadır. Üstündeki çatısı ile yazın aşırı sıcaklardan, kışında karlı ve şiddetli yağmurlu havalardan korunmaktasınız. Ayrıca konteyner evinizin önünde yer alan veranda bölümü ile bahar ve yaz aylarında sabahları mis gibi manzaraya karşı, temiz hava ile sabah kahvaltılarınızı, akşam yemeklerinizi keyifle yiyebilirsiniz, ferahça çaylarınızı içebilirsiniz. Öğlen sıcaklarında veranda altında şekerleme yapabilirsiniz.

İMAR ALMAK İÇİN EN UYGUN KONTEYNER EV MODELİ

Arsanıza imar almak istediğinizde üzerinde bulundurmanız gereken, elektrik ve su başvurusu yapabileceğiniz bir yapıya ihtiyaç duymaktasınız. 3x7m çatılı konteyner ev modellerimiz sizlere hem imar izni almanız için gerekli ev ve çatı yapısı imkanlarını sunar hem de üzerinde hazır olarak gelen döşeli elektrik ve su tesisatı ile gerekli izinleri almanızı sağlayan yapıyı size sunar. Böylece yetkililerin istediği ev şartlarını sizlere kolaylıkla sunar. Beton yapılara göre çok ekonomik oluşu ve kısa sürede inşaa edilmesi sizlere para ve zaman kazancı sağlar.

GENEL ÖZELLİKLERİ:

 • 21 m2 ebatı ile tüm şehirler arası taşımalara kolaylıkla taşıyabilirsiniz.
 • Zemini m2’de 200 Kg yük taşıma kapasitesine sahip betopan ile güçlendirilmiştir. Küflenmeye ve çürümeye karşı dirençlidir.
 • Zemin üstünde avrupa malı birinci sınıf PVC mineflö kaplamalıdır. Yırtılmaya karşı dirençli ve su geçirmezdir.
 • Dış duvarları fırın boyalı beyaz renkli uzun ömürlü galvaniz sacdır. Beyaz renkli olan dış saclarını ayrıca isterseniz ek ücret ile farklı bir renge de boyamaktayız.
 • İç duvarları ve tavan iç kaplaması kolay temizlenebilir PVC lambiri kaplamalıdır. Eğer içerisinde odun, kömür sobası yakmayı planlıyorsanız çözüm olarak betopanlı konteyner ev modelimizi incelemelisiniz.
 • İçerisinde 265x280cm genişliğinde 2 adet odaya sahiptir, biri oturma odası, diğeri de yatak odası olarak kullanıma uygundur.
 • İçerisinde 100x50cm ebatında standart ebat mutfak tezgahı bulunmaktadır.
 • WC, Duş alanında 1 adet klozet wc ve yer duş teknesi bulunmaktadır. Ayrıca standart tip el yıkama lavabosu bulunmaktadır. Havalandırması menfez ile yapılamaktadır.
 • Pencereleri standart ebat PVC pencere olarak 2 adettir. İsteğinize göre fiyat farkı ile daha büyük pencere olarakta imal etmekteyiz.
 • Dış kapısı sac kapı olarak imal edilmektedir.
 • Tüm elektrik tesisatı TSE ve CE belgeli yerli üretim elektrik ürünleri ile döşenmiştir.
 • Tüm su tesisatı TSE ve CE belgeli yerli üretim su ekipmanları ile döşenmiştir.
 • Konteyner üst kaplaması paslanmaya dirençli trapez sac ile kapalıdır.
 • Tavan ısı yalıtımı taşyünü ile sağlanmaktadır.
 • Konteyner üstünde beşik tipi verandalı çatı bulunmaktadır. Standart veranda çıkıntımız 2 metredir. İsteğinize göre 3 metre, 4 metre yada daha uzun veranda ebatlarında da fiyat farkına göre imal etmekteyiz.
 • Konteyneriniz yerine indirildiği an kullanıma hazırdır.

Ek bilgi

Ağırlık 21 lbs
Boyutlar 300 × 700 × 260 cm

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Fiyat Talep Formu