Banner

3x7m Ebat 3m Yükseklikte Çift Kapılı Kontamine Atık Konteyneri – ATK111

3x7m Ebat 3m Yükseklikte Çift Kapılı Kontamine Atık Konteyneri – ATK111

3x7m genişliğinde 3 m yüksekliğinde, kontamine atık depolama konteyneri, teknik şartnamenize uygun malzemeleri güvenle depolayacağınız sandiviç panel atık konteyner imalatı.

Karşılaştır
Stok Kodu: ATK111 Kategoriler: , Etiketler: , , ,

Bu ürünü paylaşın

Açıklama

3x7m genişliğinde 3 m yüksekliğinde, kontamine atık depolama konteyneri, teknik şartnamenize uygun malzemeleri güvenle depolayacağınız sandiviç panel atık konteyner imalatı. Türkiye’nin en büyük atık konteyner üreticisi Yuvam Konteyner kalitesi ve tecrübesi ile tüm teknik şartlara uygun, garantili tehlikeli, yanıcı, kimyasal, tıbbi, evsel, kontamine atık konteynerlerinizi üretiyoruz.

Bu atık konteyner modelimiz standart yükseklikten daha fazla hacime ihtiyacı olan müşterilerimize özel üretmekteyiz. 21 m2 genişliğe ve 3 metre yüksekliğe sahiptir, Duvarları sızdırmazlıkta büyük avantaja sahip sandiviç panelden imal edilmiştir. Zemini 2 mm baklava sac olarak kaplanmıştır ve isteğinize göre sızdırmazlık ihtiyaçlarında zemin üzerine epoksi de kaplanmaktadır. Kontamine atıklarda ihtiyacınız olan özelliklere göre üretilmiştir. Dış kapıları çift kapı olarak tasarlanmıştır, isteğinize göre kısa kenarda yada uzun tarafta olacak şekilde imal etmekteyiz.

İNCELEME VİDEOSU

Ek bilgi

Ağırlık 21 lbs
Boyutlar 300 × 700 × 300 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “3x7m Ebat 3m Yükseklikte Çift Kapılı Kontamine Atık Konteyneri – ATK111”

1
Müşteri hizmetleri ile sohbeti başlatmak için aşağıdaki whatsapp butonuna iki kere dokunun.
Powered by