web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

3x7m Ebat 3m Yükseklikte Çift Kapılı Kontamine Atık Konteyneri – ATK111

3x7m genişliğinde 3 m yüksekliğinde, kontamine atık depolama konteyneri, teknik şartnamenize uygun malzemeleri güvenle depolayacağınız sandiviç panel atık konteyner imalatı.

Stok kodu: ATK111 Kategoriler: , Etiketler: , , ,

3x7m genişliğinde 3 m yüksekliğinde, kontamine atık depolama konteyneri, teknik şartnamenize uygun malzemeleri güvenle depolayacağınız sandiviç panel atık konteyner imalatı. Türkiye’nin en büyük atık konteyner üreticisi Yuvam Konteyner kalitesi ve tecrübesi ile tüm teknik şartlara uygun, garantili tehlikeli, yanıcı, kimyasal, tıbbi, evsel, kontamine atık konteynerlerinizi üretiyoruz.

Bu atık konteyner modelimiz standart yükseklikten daha fazla hacime ihtiyacı olan müşterilerimize özel üretmekteyiz. 21 m2 genişliğe ve 3 metre yüksekliğe sahiptir, Duvarları sızdırmazlıkta büyük avantaja sahip sandiviç panelden imal edilmiştir. Zemini 2 mm baklava sac olarak kaplanmıştır ve isteğinize göre sızdırmazlık ihtiyaçlarında zemin üzerine epoksi de kaplanmaktadır. Kontamine atıklarda ihtiyacınız olan özelliklere göre üretilmiştir. Dış kapıları çift kapı olarak tasarlanmıştır, isteğinize göre kısa kenarda yada uzun tarafta olacak şekilde imal etmekteyiz.

İNCELEME VİDEOSU

Ek bilgi

Ağırlık 21 lbs
Boyutlar 300 × 700 × 300 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Ürün Fiyat Talep Formu