web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

3x7m Alüminyum Kompozit Kaplamalı, Özel Pencereli ve İç Duvar Kaplamalı Ofis Konteyner Modelleri – KOM122

3x7m ölçülerinde 21 m2 alana sahip dışı alüminyum kompozit kaplamalı, her köşesinde özel farklı tasarımlarda pencerelere sahip, iç duvarları özel kağıt kaplamalı kompozit ofis konteyner modelleri.

3x7m ölçülerinde 21 m2 alana sahip dışı alüminyum kompozit kaplamalı, her köşesinde özel farklı tasarımlarda pencerelere sahip, iç duvarları özel kağıt kaplamalı kompozit ofis konteyner modelleri. Yuvam Konteyner alüminyum kompozit kaplamalı konteyner ürünleri ile Türkiye’de en çok tercih edilen firmalardandır.

Örnekteki modelimiz de müşterimiz bir tarafında klasik tip diktörgen pencere seçeneğini seçmiş, yan tarafında ise 45 derece açı ile çevrilmiş kare bir pencere tercih etmiştir. Sizlerinde isteğine göre örnek üründe görünen tasarımlarda kare, diktörtgen ya da yuvarlak tasarımlarda özel pencereler kullanılarak konteynerinizi imal edebilmekteyiz. Yine örnek üründe müşterimiz fotoğraflar ve videoda görebileceğiniz gibi kendi getirdiği özel tasarım duvar kağıdını da bu konteyner içerisine uygulamıştır.

Konteyner içerisinde ofis temek ihtiyaçlarınızı sağlayabileceğiniz mutfak bölmesi ve WC bölmesi yer almaktadır. Ayrıca tercihinize göre ofis konteynerinizin içerisine duş kabini de yapmaktayız. Tamamen size göre özelleştirilmiş bir kompozit kaplamalı ofis konteyner satın almak istiyorsanız iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir yada yukarıdaki fiyat teklifi butonuna tıklayıp iletişim bilgilerinizi bize yazarak fiyat teklifinizi alabilirsiniz.

VİDEO İNCELEME:

GENEL ÖZELLİKLER:

 • Dış kaplaması açık anteresit renk alüminyum kompozit kaplamalıdır. İsteğinize göre farklı renklerde alüminyum kompozitli olarakta imalatını yapmaktayız. Kompozit renklerimizi yukarıdaki renk kataloğumuzdan görebilirsiniz.
 • Çatı etrafı daha koyu antresit renkte alüminyum kompozit kaplamalı parapet çatıdan oluşmaktadır.
 • Çatı üstü paslanmaya dirençli trapez sac kaplamalıdır.
 • Kapı ve pencereleri antresit renk alüminyum doğramadan imal edilmiştir.
 • Bu modelimizin Her köşesinde özel tasarım pencereler kullanılmıştır. İsteğinize göre aynı tasarıma sahip pencereleri sizin tasarımınızda da kullanabiliriz ya da bu üründe yer alan pencere tasarımından birisini sizin konteynerinizde kullanabiliriz.
 • Konteyner iç duvarları bu model de müşterimizin isteği doğrultusunda betopan duvarların üzerine müşterimizin temin ettiği özel duvar kağıdı ile kaplanmıştır.
 • Konteyner iç zemini laminat parke kaplamalıdır. İsteğinize göre farklı türde yer kaplamaları ile de imalatı yapılmaktadır.
 • İç duvarları ve tavanı betopan kaplamalıdır ve betopan üstü standart iç duvar boyası ile boyanmaktadır.
 • Konteyner içerisinde Mutfak bölmesi ve WC duş bölmesi yer almaktadır.
 • Duvar arası ve tavan ısı yalıtımı taş yünü ile sağlanmaktadır.
 • Dış aydınlatması her köşede yer alan spot lambalar ile sağlanmaktadır.
 • İç aydınlatması da yine spot aydınlatma ile sağlanmaktadır.
 • Tüm elektrik tesisatı CE, TÜV ve TSE belgeli yerli üretim malzemeler kullanılarak konteyner üretilmiştir.

FOTO GALERİ:

Ek bilgi

Ağırlık 21 lbs
Boyutlar 300 × 700 × 240 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Ürün Fiyat Talep Formu