web analytics
Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
Adres: Balçık Mah, Organize Cad, No: 24, Gebze, Kocaeli

3x7m 13lü El Yıkama Lavabosu, Abdesthane Konteyneri, Şofbenli – WD104

3x7m ebatların da 21m2 el yıkama lavabosu konteynerleri ucuz, kaliteli, fabrikadan satış konteynerler Konteynercim.com’dan satın al.

3x7m ebatların da 21m2 el yıkama lavabosu konteynerleri ucuz, kaliteli, fabrikadan satış konteynerler Konteynercim.com’dan satın al. Prefabrik camilerde, kurban kesim alanlarında, miting alanlarında ve bir çok etkinlik alanlarında Seyyar Abdesthane konteynerini kolaylıkla kullanabilirsiniz.

İçerisinde tüm tesisat ve giderlerinin hazır biçimde imalatı yapılmıştır, tek yapmanız gereken vinç ile kullanılacak alana taşıyıp temiz su ve pis su bağlantılarının vidalarını sıkıp vanalarını açmaktır. Böylece istediğiniz süre kadar kalabalık kitlelerin abdest alma imkanını sağlamış olursunuz. İçerisinde monteli şofben sayesinde elektrik hattınızda bağlı ise insanlar sıcak su ile abdest alma imkanına da sahip olurlar.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Konteyner içerisin de 13 adet maksimum sayı da el yıkama lavabosu mevcuttur ve bu sayı isteğe göre düşürülebilir. Ayrıca sıcak su temini için lavabolarla bağlantılı sıcak su teminini sağlayan şofben bulunmaktadır.

NOT: Örnekteki konteynerimiz 3x7m ölçülerinde üretilmiştir. Sizin daha büyük yada daha küçük ölçüler de bir ebata ihtiyacınız varsa info@konteynercim.com mail adresimize isteklerinizi iletiniz, isteğinize özel konteyner çalışmasını ve fiyatlandırmasını tarafınıza iletelim.

Ek bilgi

Ağırlık 21 lbs
Boyutlar 300 × 700 × 260 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Product Enquiry