web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

3x6m 3 Odalı Depolama Konteyneri – SAN153

3x6m ebatında 18m2 alana sahip 3 ayrı odaya sahip fabrika, şantiye, hastane gibi yerlerde kullanıma uygun depolama ve arşivleme konteyneri.

Stok kodu: SAN153 Kategoriler: , Etiketler: , ,

3x6m ebatında 18m2 alana sahip 3 ayrı odaya sahip fabrika, şantiye, hastane gibi yerlerde kullanıma uygun depolama ve arşivleme konteyneri.

Farklı amaçlarla kullanmaya özel imal edilen çoklu odalı depo konteynerleri ile özellikle arşivleme ihtiyaçlarınızda yada bir birinden ayrı ürünleri depolamada sizlere çok avantaj sağlar. Aynı zamanda bir kaç birimin tek çatı altında malzeme depolaması gerektiği durumlarda da diğer birimlerin ürünlerinin gizliliği sağlanmaktadır. Örneğin iş yerinizde 3 farklı birim, kendi özel ürünlerini tek konteynerde depolar ve her birimin kendi odasına giriş yetkisi olur, diğer odalara diğer birimler giremez. Bu tür ihtiyaçlarınız doğrultusunda imalat yapmaktayız.

Depo konteynerin genel özellikleri arasında bir birinden bağımsız 3 oda olmasının yanı sıra dış kapılar sac kapı ile güçlendirilmiştir. İç kaplaması PVC lambiri olarak tasarlanmıştır. Ayrıca isteğinize göre yalıtımsız yada içi betopan kaplı olarakta imalatını yapmaktayız. Örnek üründe her odanın dış aydınlanma ve havalandırması için PVC penceresi bulunmaktadır. İsteğinize göre penceresiz olarakta imal etmekteyiz, havalandırmasını menfez ile sağlamaktayız.

ODALARIN ÖRNEK BÖLME PLANI

Ek bilgi

Ağırlık 18 lbs
Boyutlar 300 × 600 × 260 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Ürün Fiyat Talep Formu