web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

3x5m Çift Kapılı Depolama Konteyneri – SAN152

15m2 alana sahip 3x5m ebatında geniş girişe sahip çift kapılı şantiye, hastane, fabrikalarda kullanmaya uygun depolama konteyneri.

Stok kodu: SAN152 Kategoriler: , Etiketler: , , ,

15m2 alana sahip 3x5m ebatında geniş girişe sahip çift kapılı şantiye, hastane, fabrikalarda kullanmaya uygun depolama konteyneri.

Özellikle geniş giriş kapısı ile büyük paletli ürünleri kolaylıkla depolamanıza imkan veren depo konteyner. Zemininde isteğinize göre betopan yada daha ağır yükler depolamak için baklava sac zeminli olarakta imalatını yapmaktayız. Araç forklift ve el forklifti ile yüklemeye uygun olmasını istediğinizde bu araçlara uygun çıkış rampalı olarak imal edilmektedir. Duvarları PVC lambiri kaplamalı ve yanıcı madde depolamak istediğinizde de yalıtımsız depo olarak imal etmekteyiz. Depo konteynerinizde ürünleri istiflemek istediğiniz de ise raflı olarakta imalatını yapmaktayız. İçerideki birikecek kötü havayı ve gazları tahliye etmeye uygun menfezli havalandırma sistemine sahiptir. İç, dış aydınlatması ve elektrik tesisatı TSE ve CE belgeli yerli üretim ürünlerle döşenmiştir.

Ek bilgi

Ağırlık 15 lbs
Boyutlar 300 × 500 × 260 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Ürün Fiyat Talep Formu