web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

3x10m Tıbbi Atık, Evsel Atık, Tehlikeli Atık ve Geri Dönüşüm 4lü Atık Depolama Konteyneri – ATK141

3x10m ebatında 30 m2 alana sahip tıbbi atık, evsel atık, tehlikeli adık ve geri dönüşüm atıklarınını depolanması için özel 4 odalı, klimalı atık depolama konteyneri.

3x10m ebatında 30 m2 alana sahip tıbbi atık, evsel atık, tehlikeli adık ve geri dönüşüm atıklarınını depolanması için özel 4 odalı, klimalı atık depolama konteyneri.

4 farklı tipte atığın depolanması için ayrı ayrı 4 özel odaya sahiptir. Bölyece tek bir atık konteynerde bir çok atığı tek bir yerde depolayabilmektesiniz. Böylece arazinizde fazladan yer kullanılmasının önüne geçmenin yanı sıra tehlikeli atıkları bir arada tutabilme imkanına sahipsiniz. Görselde yer alan üründe yer alan özellikler sizin fabrika yada sağlık kuruluşunuzun ihtiyaçlarına göre farklı özelliklerde de üretmekteyiz. Tek yapmanız gereken bize teknik şartnamenizi göndermek ve fiyat teklifi istemek.

Türkiye’nin en büyük atık konteyner üreticisi Yuvam Konteyner, Türkiye’nin ve dünyanın her yerine özel, yüksek kalitede atık konteyner ürünleri üretmektedir.

GENEL TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

  • 3 metre genişliğine ve 10 metre uzunluğuna sahip atık türüne özel imal edilmiş 4 odaya sahiptir.
  • Duvarları atık şartnamesine uygun sınıf, sızdırmaz sandviç panelden imal edilmiştir.
  • Tıbbi Atık Odası: Zemini sızdırmazlık sağlayan özel epoksi ile kaplıdır. Oda zemininde sıvı sızıntıları için biriktirme havuzu yer almaktadır. Oda içerisi uygun standartlardaki özel klima ile sabit şartnameye uygun derecede soğutulmaktadır.
  • Evsel Atık Odası: Zemini sızdırmazlık sağlayan özel epoksi ile kaplıdır. Oda içerisi uygun standartlardaki özel klima ile sabit şartnameye uygun derecede soğutulmaktadır.
  • Tehlikeli Atık Odası: Zemini petek ızgara ile kaplıdır. Zemin altınad sızıntıların birmesi için yangına dayanıklı taşkın havuzu yer almaktadır. Konteyner arka bölümünde taşkın havuzunda biriken atıklar için deşarj vanası yer almaktadır. Oda içerisi uygun standartlardaki özel klima ile sabit şartnameye uygun derecede soğutulmaktadır.
  • Geri Dönüşüm Deposu: Geri dönüştüreceğiniz malzemeleri güvenle depolayabileceğiniz ürünleri depolamanıza uygun imal edilmiştir.
  • Tüm odaların dış kapıları özel sızdırmazlık sağlayan soğuk oda kapısından oluşmaktadır.
  • Tüm oda kapılarının üzeri hava şartlarından korumak için kanopi ile kapatılmıştır.
  • Tıbbi atık, evsel atık ve tehlikeli atık odalarının iç soğutmaları için teknik şartnameye uygun 2 adet kliması mevcuttur.
  • Tıbbi atık, evsel atık ve tehlikeli atık odalarının dışında özel klima kontrol panelleri mevcuttur. Panolardan oda sıcaklıklarını ve klimanın çalışma düzenini elektronik olarak ayarlayabilmektesiniz.

FOTO GALERİ:

Ek bilgi

Ağırlık 30 lbs
Boyutlar 300 × 1000 × 260 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Ürün Fiyat Talep Formu