web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

3x10m Tehlikeli Atık, Kimyasal Atık Depolama Konteyneri – ATK119

3x10m ebatında 30 m2 alana sahip tehlikeli atık ve kimyasal atık depolama konteyneri, zemini galvaniz delikli sac kaplamalı, yangın sensörlü, raflı ve sürgülü çift açılır kapılı depolama konteyneridir.

3x10m ebatında 30 m2 alana sahip tehlikeli atık ve kimyasal atık depolama konteyneri, zemini galvaniz delikli sac kaplamalı, yangın sensörlü, raflı ve sürgülü çift açılır kapılı depolama konteyneridir. Türkiye’nin en büyük atık konteyner üreticisi Yuvam Konteyner kalitesi ve tecrübesi ile tüm teknik şartlara uygun, garantili tehlikeli, yanıcı, kimyasal, tıbbi, evsel, kontamine atık konteynerlerinizi üretiyoruz.

Tehlikeli atık ve kimyasal atık maddelerinizin depolanmasına özel imal edilmiş, yangın esnasında uyarı veren sensör sistemi ile üretilmiştir. Zemini delikli sac kaplamalıdır ve altında yanıcı maddelerin sızmasına karşı su biriktirme tavasına sahiptir. İç kaplaması yanmaz sınıf betopan kaplıdır. Kapısı 2 adet 5,5 metre uzunluğunda sürgülü kapı sistemine sahiptir. Kapılar fişek sürgü ile kapatılmaktadır.

İNCELEME VİDEOSU

Ek bilgi

Ağırlık 30 lbs
Boyutlar 300 × 1000 × 260 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Ürün Fiyat Talep Formu