web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

3x10m Sandviç Panel Sızdırmaz Soğuk Hava Deposu Konteyneri – SAN168

3x10m ebatında 30 m2 olarak imal edilen sızdırmaz özellikli, klimalı soğuk hava deposu konteyner, 8 cm kalınlığında sandviç panelden imal edilmiştir, kapıları özel soğuk oda kapısından imal edilmiştir.

3x10m ebatında 30 m2 olarak imal edilen sızdırmaz özellikli, klimalı soğuk hava deposu konteyner, 8 cm kalınlığında sandviç panelden imal edilmiştir, kapıları özel soğuk oda kapısından imal edilmiştir.

Gıda imalatçıları ve toptancıları, gıda halleri, hastaneler, sağlık kuruluşları vb. benzeri bir çok kurumunun ihtiyaç duyduğu soğuk hava depoları için ekonomik ve kaliteli olarak üretilmektedir. Soğuk hava depo konteynerlerimiz vinç ve tır yardımı ile içi boş yada dolu olarak istenildiği yere taşınabilmekte ve taşındığı yerde hemen kullanıma hazır olmaktadır. Sektörde soğuk hava deposu için frigo kasalı araçlar ve reefer soğuk hava depolu yük konteynerler yaygın olarak kullanılmaktadır. Fakat bu ürünler ürettiğimiz soğuk hava deposu konteynerlere nazaran 2 ila 3 katı fiyatlarda satılmaktadırlar.

8 santimlik yüksek kalınlıkta ve sızdırmaz özellikte olan yüksek ısı yalıtımı sunan sandviç panel ile daha ekonomik bir soğutma maliyetide sunmaktadır. Klimasını istediğiniz dereceye kolaylıkla ayarlayabilmektesiniz. Ayrıca kullandığımız klimalar standart soğutma klimaları olduğu için frigo yada reefer muadillerinin klimalarına oranla daha uygun fiyatlı bakım ve yedek parça imkanı sunmaktadır. Soğuk hava kapısı ilede sızdırmaz bir özelliğin olmasının yanı sıra çift kapılı olması ile geniş giriş açısı sunmaktadır. Konteyner iç zemini baklava sac olması sayesinde yüksek yük taşıma kapasitesitesine sahiptir ve depolayacağınız yükün değişen ağırlığına görede özel zemin saclarıda kullanmaktayız. İsteğinize göre soğuk hava deposu konteynerlerimize isteklerinize ve kullanım ihtiyaçlarınıza göre raflı olarakta imal etmekteyiz.

GENEL TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

 • Dış duvarları yerli üretim sızdırmaz özellikte 8 cm kalınlıkta sandviç panel duvarlardan oluşmaktadır.
 • Tavanı da aynı şekilde sızdırmaz özellikte çatı sandviç paneli ile kapalıdır.
 • İç zemini baklava sacdan oluşmaktadır ve m2’ye 1 Ton yük taşıma kapasitesine sahiptir.
 • İç aydınlatması şantiye tipi uzun florasan lambalarla sağlanmaktadır.
 • Konteyner içerisinde ihtiyaçlarınız doğrultusunda elektrik tesisatı ve talebiniz kadar yerli üretim priz döşenmektedir.
 • Dış kapısı 2li sızdırmaz soğuk oda kapısından oluşmaktadır.
 • Dış kapılarında iç aydınlatmaya fayda için sızdırmaz pencere yer almaktadır. İsteğinize göre penceresiz olarak yada daha büyük pencereli olarakta imal etmekteyiz.
 • Duvarlarını destekleme için dış bölümlerinde sabitleme dikme profilleri yer almaktadır.
 • Zemin altında da aşağıdaki fotoğraf örneklerinde görebileceğiniz gibi sık ve kalın bol taşıma profilleri kullanmaktayız. Böylece yüksek yük taşıma kapasitesine sahiptir.
 • Dış kapı üstünde şantiye tipi uzun lamba ile dış aydınlatması sağlanmaktadır.
 • Konteyner içini soğutmak ve sıcaklığı sabitlemek için özel klimaya sahiptir.

FOTO GALERİ:

Ek bilgi

Ağırlık 30 lbs
Boyutlar 1000 × 300 × 260 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Ürün Fiyat Talep Formu