web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

3,5x7m Şantiye Depo Konteyner, Sac Zeminli – SAN127

3,5x7m şantiye depo konteyneri, sac zeminli Yuvam Konteyner kalitesiyle Türkiye’nin her yerine gönderim imkanı ile satın alın.

Stok kodu: SAN127 Kategoriler: , Etiketler: , ,

3,5x7m şantiye depo konteyneri, sac zeminli Yuvam Konteyner kalitesiyle Türkiye’nin her yerine gönderim imkanı ile satın alın.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Şantiye depolarınızda boya, makina, ağır malzemeler gibi özel depolama ihtiyaçlarınıza uygun imal ettiğimiz sac zeminli şantiye depo konteyneri sizlerin tam ihtiyacınıza göre. Sac zemini sayesinde m2’ye yatay biçimde 500 KG yük taşıma kapasitesine sahiptir. Böylece ağır yüklerinizi depolamakta en uygun alana sahip olursunuz. İsteğinize göre boya, tiner gibi çevresel tehlike oluşturan ürün depolamalarına uygun olarak zemin epoksi ile kaplanmaktadır. Yükseklik olarak standart konteyner yüksekliğinden daha farklı yüksekliklere göre imal edilmektedir.

Yuvam Konteyner şantiye konteyner imalatında kalitesi ve tecrübesi ile bir çok firmanın tercihi haline gelmiştir. Yurtiçi ve yurtdışı projelerde imal ettiği şantiye konteynerleri ile standart şantiye yapılarından çok farklı sistematik imalat yapmaktayız. Özel mutfak alanları, özel toplantı alanları, özel havalandırma sistemleri, duş ve diğer özel ihtiyaçlarınıza en uygun çözümlerle imalat yapmaktayız.

Ek bilgi

Ağırlık 24,5 lbs
Boyutlar 350 × 700 × 240 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Ürün Fiyat Talep Formu