300×400 cm Sandviç Panel Güvenlik Kabini – BEK133

300×400 cm Sandviç Panel Güvenlik Kabini – BEK133

300×400 cm ebatında çok sayıda personelin aynı anda görev yapabileceği, sürgülü camlı, sandviç panel güvenlik kabinleri, bekçi kulübeleri ve bilet gişesi kabinleri.

Karşılaştır

Bu ürünü paylaşın

Açıklama

300×400 cm ebatında çok sayıda personelin aynı anda görev yapabileceği, sürgülü camlı, sandviç panel güvenlik kabinleri, bekçi kulübeleri ve bilet gişesi kabinleri. Yuvam Konteyner markalı sandviç panel kabinler üretim hatalarına 2 yıl karşı garanti kapsamındadır. Aylık 500 adet üretim kapasitemizle Türkiye’nin ve Dünyanın her yerinden kabin ihtiyaçlarınıza kısa sürede kaliteli imalat hizmeti sunmaktayız.

3x4m ebatında güvenlik kabinimiz 12 m2 alana sahiptir. 4 metrelik tarafında 4 adet sürgülü pencere, kısa kenarında 2 adet sürgülü pencere bulunmaktadır. Dış kapı yerleşimini uzun taraftan yada kısa taraftan tercihinize göre konulmaktadır. Arka duvar isteğinize göre kör cephe yada yine sürgülü pencereli olarak imal edilmektedir. Bu modelimizde aynı anda 10 personel kullanabilmektedir. Güvenlik kabinlerini aynı zaman da bilet satış gişesi, büfe yada halk ekmek satış noktası gibi bir çok ihtiyaca göre değerlendirebilmektesiniz.

B1 Alev Yürütmez Sertifikalı Sandviç Panel

Sandviç panel güvenlik kabinlerimizin tüm ürünleri TSE ve CE belgelidir ve sanviç panellerimiz yerli üretim B1 sertifikalı alev yürütmez sertifikasına sahiptir. B1 yangın testi sertifikasını inceleyiniz.

YUVAM KONTEYNER GÜVENLİK KABİNLERİ İNCELEMESİ

YUVAM KONTEYNER, SANDVİÇ PANEL KABİNLERİN GENEL ÖZELLİKLERİ:

 • Duvarları B1 sınıfı EPS ısı yalıtımlı 4 cm sandviç paneldir. (Daha zorlu hava şartlarında 5 cm, 6 cm, 8 cm ve 10 cm kalınlıklarında da imalat yapmaktayız. Kabin rengi fırın boyalı beyaz renklidir, yıllarca canlılığını korur ve kolay çizilmez.
 • Zemini A1 yanmaz sınıf betopan kaplamalıdır.
 • Zemin üstünde Avrupa malı yırtılmaya dirençli PVC mineflö kaplamalıdır. (İsteğinize göre laminat parkeli olarakta imal etmekteyiz.)
 • Kapısı PVC kapı olarak imal edilmektedir. Ayrıca sac kapı olarakta tercih edebilirsiniz.
 • İç tavan kaplaması PVC lambiri kaplamalıdır.
 • Tavan üstü paslanmaya dirençli trapez sac ile kaplamalıdır.
 • Tavan arası ısı yalıtımı taşyünü ile sağlanmaktadır.
 • 4 köşesinde su tahliye kanalları bulunmaktadır.
 • Pencereleri alüminyum doğramalı yukarı sürgülü tip pencerelerden oluşmaktadır. Pencere sayısını tekli, çiftli olarak seçebilmektesiniz.
 • Pencere üstlerinde camların açık olduğu durumlarda yağmura karşı koruyan sac şapkalara sahiptir.
 • Kuşak renklerini dilediğiniz renk tonunda seçebilmektesiniz.
 • Ekstra olarak isteğinize göre duvarlarınıda ek ücret karşılığı boyamaktayız.

Ek bilgi

Ağırlık 12 lbs
Boyutlar 300 × 400 × 220 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “300×400 cm Sandviç Panel Güvenlik Kabini – BEK133”

Open chat
1
Müşteri hizmetleri ile sohbeti başlatmak için aşağıdaki whatsapp butonuna iki kere dokunun.