web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

2x6m Akü ve Pil Atık Standart Depolama Konteyneri – ATK125

200 x 600 cm ebatında 12 m2 alana sahip akü ve pil atıkları için standart imalat havalandırma sistemli depolama konteyneri.

Stok kodu: ATK125 Kategoriler: , Etiketler: , , , ,

200 x 600 cm ebatında 12 m2 alana sahip akü ve pil atıkları için standart imalat havalandırma sistemli depolama konteyneri. Türkiye’nin en büyük atık konteyner üreticisi Yuvam Konteyner kalitesi ve tecrübesi ile tüm teknik şartlara uygun, garantili tehlikeli, yanıcı, kimyasal, tıbbi, evsel, kontamine atık konteynerlerinizi üretiyoruz.

12 m2 alana sahip, çift taraflı sürgülü kapılı, içi teknik şartnanemize uygun döşenmiş raf sistemli atık pil ve akü depolama konteyneri modelimizdir. Atık ürünlerinizi depolamanız için yasal şartnameye uygun üretilmektedir. Çift taraflı sürgülü kapısı ile geniş ulaşım imkanı sağlar. Standart yalıtımsız dış ve zemin kaplamasına sahiptir. Zemini delikli sac ile kapatılmıştır, zemin altında sızdırmaz biriktirme tavası mevcuttur. Akü ve pil içerisinde sızabilecek tehlikeki sıvıları muhafaza edecek özelliktedir. Havalandırma sisteminde teknik şartnamenize göre alüminyum menfez yada klimalı sistemli havalandırma özellikleri mevcuttur.

Ek bilgi

Ağırlık 12 lbs
Boyutlar 200 × 600 × 260 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ürün Fiyat Talep Formu