2x6m Akü ve Pil Atık Galvaniz Kaplamalı Depolama Konteyneri – ATK126

2x6m Akü ve Pil Atık Galvaniz Kaplamalı Depolama Konteyneri – ATK126

200 x 600 cm ebatında 12 m2 alana sahip akü ve pil atıkları için özel galvaniz kaplamalı imalat havalandırma sistemli depolama konteyneri.

Karşılaştır
Stok Kodu: ATK126 Kategoriler: , Etiketler: , , , ,

Bu ürünü paylaşın

Açıklama

200 x 600 cm ebatında 12 m2 alana sahip akü ve pil atıkları için özel galvaniz kaplamalı imalat havalandırma sistemli depolama konteyneri. Türkiye’nin en büyük atık konteyner üreticisi Yuvam Konteyner kalitesi ve tecrübesi ile tüm teknik şartlara uygun, garantili tehlikeli, yanıcı, kimyasal, tıbbi, evsel, kontamine atık konteynerlerinizi üretiyoruz.

Şase direkleri, orta kayıtlar, dış kaplama sacları, zemin tavası ve zemin delikli sacları galvaniz kaplamalıdır. Bu özelliği onu paslanmaya karşı oldukça dayanıklı kılmaktadır. 12 m2 alana sahip, çift taraflı sürgülü kapılı, içi teknik şartnanemize uygun döşenmiş raf sistemli atık pil ve akü depolama konteyneri modelimizdir. Atık ürünlerinizi depolamanız için yasal şartnameye uygun üretilmektedir. Çift taraflı sürgülü kapısı ile geniş ulaşım imkanı sağlar. Zemini galvaniz daldırma delikli sac ile kapatılmıştır, zemin altında sızdırmaz biriktirme tavası mevcuttur. Akü ve pil içerisinde sızabilecek tehlikeki sıvıları muhafaza edecek özelliktedir. Havalandırma sisteminde teknik şartnamenize göre alüminyum menfez yada klimalı sistemli havalandırma özellikleri mevcuttur.

Ek bilgi

Ağırlık 12 lbs
Boyutlar 200 × 600 × 260 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “2x6m Akü ve Pil Atık Galvaniz Kaplamalı Depolama Konteyneri – ATK126”

1
Müşteri hizmetleri ile sohbeti başlatmak için aşağıdaki whatsapp butonuna iki kere dokunun.
Powered by