web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

2x5m Tek Odalı Depolama Konteyneri – SAN160

2x5m ebatında 10 m2 alana sahip tek odaya sahip fabrika, şantiye, hastane gibi yerlerde kullanıma uygun malzeme, ürün depolama ve atık depolama konteyneri.

Stok kodu: SAN160 Kategoriler: , Etiketler: ,

2x5m ebatında 10 m2 alana sahip tek odaya sahip fabrika, şantiye, hastane gibi yerlerde kullanıma uygun malzeme, ürün depolama ve atık depolama konteyneri.

2x5m ebatındaki depolama konteynerimizin etrafı kapalı olarak imal edilmiştir. Ayrıca daha farklı ebatlarda da isteğinize göre imal edilmektedir. Kapalı tip depolama konteynerinin genel kullanım alanları, malzeme, el aletleri, ürün depolamanın yanı sıra boya, tiner, evsel atık, ambalaj atık gibi atık ürünlerinde depolanmasına uygundur. 2 metrelik genişliği ile bir çok dar alana sığabilecek bir genişliğe sahiptir ve 5 metrelik uzunluğu ile (bu uzunluk 15 metreye kadar imal edilebilir) fazlaca alana sahip olmanızı sağlar. Özellikle içerisinde isteğinize göre tek taraflı yada çift taraflı rafta imal etmekteyiz, böylece raflanmasına ihtiyaç duyduğunuz ürünleri kolayca depolayabilir ve uzun raf alanı ile malzemelerinizi rahat alıp kullanabileceğiniz biçimde istifleyebilirsiniz. Raf katlarını 2li, 3lü, 4lü, 5li yada daha farklı yükseklikte isteyebilirsiniz. Standart olarak iç duvarları PVC lambiri kaplamalıdır, zemini ise betopan kaplamalıdır. Ama boya, tiner, yağ, evsel atık, ambalaj atık, katı atık gibi atık ürünleri depolamak istediğiniz de ise iç kaplamasını yalıtımsız olarak imal etmekteyiz. Böylece olası bir yangında alev çoğaltıcı kaplamalardan uzak durmuş olursunuz. İç aydınlatmasında ve elektrik tesisatında TSE ve CE belgeli yerli üretim ürünler kullanılmıştır. İçeride birikecek olumsuz hava ve zehirleyici havanın tahliyesi için menfez havalandırma sistemine sahiptir. Ayrıca isteğinize göre fan ile hava silkülasyonuda sağlanmaktadır.

Ek bilgi

Ağırlık 10 lbs
Boyutlar 200 × 500 × 260 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Ürün Fiyat Talep Formu