web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

2x4m Full Koruma Sistem Tehlikeli ve Kimyasal Atık Konteyner – ATK131

200 x 400 cm ebatında 8 m2 alana sahip full koruma sistem tehlikeli ve kimyasal atık özel imalat depolama konteyneri.

200 x 400 cm ebatında 8 m2 alana sahip full koruma sistem tehlikeli ve kimyasal atık özel imalat depolama konteyneri. Türkiye’nin en büyük atık konteyner üreticisi Yuvam Konteyner kalitesi ve tecrübesi ile tüm teknik şartlara uygun, garantili tehlikeli, yanıcı, kimyasal, tıbbi, evsel, kontamine atık konteynerlerinizi üretiyoruz.

FULL SİSTEM TEHLİKELİ VE KİMYASAL ATIK KONTEYNER TEKNİK ŞARTNAMESİ

 • Alev almayan, kıvılcım saçmayan özelliğe sahip itme ve çekme özellikli Ex-proof Fan havalandırma sistemine sahiptir. Entegre çalışan havalandırma sistemi ile havayi itme ve çekme fanları ile kıvılcım oluşmasının önüne geçilen havalandırma sistemine sahiptir.
 • Otomatik sensörlü full sistemle entegreli çalışan kepenk kapı sistemine sahiptir. Bu sistemde yangın esnasında sensör algılama sistemleri ile entegreli çalışan kepenk kapıları kendini otomatik kapatmaktadır. Ayrıca atık ürün yüklemelerinde kontrol panelinde yer alan düğmeleri ile kepenk kapıları açılıp kapanmaktadır. Eğer elektrik kesintileri yaşadığınız anlar olursa zincirli makara yapısı ile elektriğe ihtiyaç duymadan da kepenk kapı sistemini açıp, kapatabilirsiniz.
 • Full sistemle entegre çalışan yangın algılama sistemine sahiptir. Bu sistemde yangının başlangıcını tespit edildiği anda entegre full koruma sistemi otomatik devreye girer kepenkli kapıları kapatır, Ex-proof havalandırma sistemini ve yangın söndürme sistemini çalıştırır. Böylece siz atık konteynerin başında olmanıza gerek kalmadan yangını otomatik söndürmektedir.
 • İkaz alarmları sistemi. Yangın başlangıcını algılayan full entegre sistemi konteyneri korumaya almasının yanı sıra ekstra müdehalede bulunacak personeli ikaz için sesli ve ışıklı uyarı sistemini devreye almaktadır.
 • * Yangın şiddetini algılama sensörü. Bu sistemde yangının kendi bünyesinde müdehale etmesiyle söndürülmesi zor olan büyük yangın anında bünyesinde entegre SİM kart sistemi ile hem belirlenen kişilere SMS ile bilgilendirme mesajı gönderir hem de itfaiyeye uyarıcı bilgilendirme yapar. Böylece tehlikenin boyutu vahim durumlara ulaşmadan günün hangi saatinde olursanız olun sizi, işletmenizi ve çevreyi korur.
 • Zemini galvaniz delikli sac kaplamalıdır.
 • Zemin altı sızmalara karşı sızdırmaz tavaya sahiptir.
 • Bünyesinde yangın söndürme sıvısının doldurulacağı konteyner ebatına göre değişen 1,2 metreküpten başlayıp farklı ebatlarda oluşan yangın söndürme sıvı tankı mevcuttur. Tank içerisine su ve FOAM köpüklü yangın söndürme sıvısını karışımı doldurarak müdehaleye hazır halede bulundurulur.
 • Otomatik yangın söndürme sistemi ile konteyner bünyesinde yer alan konteyner ebatına uygun boyuttaki yangın söndürme tüpünden gerektiği miktarda söndürücü maddeyi eşit miktarda konteyner içerisine serpmektedir.
 • Zemin altındaki tavada biriken sıvıların tahliyesi için vanalı deşarj musluklarına sahiptir.
 • Dış kaplaması 1 mm fırın boyalı galvaniz sac ile kaplıdır. Üzerine stoklanacak atık maddelere göre ikaz renklerinde 9002 renk, sarı renk yada kırmızı renk olarak ayrıca boyanmaktadır.
 • İç döşemesi yanmaz A1 sınıfı sertifikaya sahip yerli betopan ile yapılmaktadır.
 • Duvar arası ısı yalıtımı yerli üretim izocam taşyünü ile yapılmaktadır.

NOT: Tehlikeli atık ve kimyasal atık konteyner ebatlarında sizlerin teknik şarnamenize uygun tüm ebatlarda üretim yapılmaktadır.

Ek bilgi

Ağırlık 8 lbs
Boyutlar 200 × 400 × 260 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Ürün Fiyat Talep Formu