web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

2,4x6m Otomatik Kepenk Kapılı Kontamine Atık Konteyner – ATK122

240 x 600 cm ebatında 14.4 m2 alana sahip kontamine atık madde depolama konteyneri, zemini sızdırmazlık sağlayan epoksi kaplamalı, otomatik açılır uzaktan kumandalı kepenk kapı sistemine sahip depolama konteyneridir.

Stok kodu: ATK122 Kategoriler: , Etiketler: , , ,

240 x 600 cm ebatında 14.4 m2 alana sahip kontamine atık madde depolama konteyneri, zemini sızdırmazlık sağlayan epoksi kaplamalı, otomatik açılır uzaktan kumandalı kepenk kapı sistemine sahip depolama konteyneridir. Türkiye’nin en büyük atık konteyner üreticisi Yuvam Konteyner kalitesi ve tecrübesi ile tüm teknik şartlara uygun, garantili tehlikeli, yanıcı, kimyasal, tıbbi, evsel, kontamine atık konteynerlerinizi üretiyoruz.

20 FT yük konteynerinin sağlamlığını Yuvam Konteyner kalitesi ve tecrübesi ile birleştirip kontamine atık depolama ihtiyaçlarınız için modifiye yapmaktayız. ISO yük konteynerleri yaklaşık 140 ton ağırlığa dayanma kapasitesine sahiptir. Oldukça dayanıklı yapısına ilave ettiğimiz uzaktan kumandalı otomatik açılır kepenkli kapı sistemi ilave ettik. Zemini yüksek derece sızdırmazlık sağlayan, kimyevi maddelere dayanıklı epoksi ile kaplanmaktadır. Havalandırması alüminyum menfezler ile sağlanmaktadır. İç kaplaması yanmaz sınıfa sahip betopan ile kaplanmaktadır. İsteğinize göre iç bölümüne belirteceğiniz özelliklerde raf sistemide ilave edilmektedir.

Ek bilgi

Ağırlık 14,4 lbs
Boyutlar 240 × 600 × 260 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Ürün Fiyat Talep Formu